Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Listă titluri executorii

In temeiul prevederilor art. 47 alin.5, litera b si ale prevederilor alin. 6,7 din Legea nr. 207/2015 privind Codul de procedura fiscala cu modificarile si completarile ulterioare, comunicam ca au fost emise acte administrative fiscale pentru urmatorii contribuabili:

Nr.CrtNume si PrenumeAdresaregistraturaData
1BONCIU NICOLAEBD MATEI BASARAB, BL MB14, SC B,AP 10884504.02.2021
2BONCIU NICOLAEBD MATEI BASARAB, BL MB14, SC B,AP 104875802.06.2020
3RADU IONICA CLAUDIASTR GEN MAGHERU, NR 574055325.03.2021
4CURTI SANDASTR SALCIMI, NR 224484012.04.2021
5IBRIS BIANCA ALEXANDRASTR DEALULUI, NR 113828918.03.2021
6IBRIS TANTASTR SALCIMI, NR 224485412.04.2021
7MUSTAFA ADRIAN IONUTSTR GEN MAGHERU, NR 33938823.03.2021
8MUSTAFA ADRIAN IONUTSTR GEN MAGHERU, NR 34280102.04.2021
9MARCU GEORGE MIHAILSTR SALCII,NR 194402907.04.2021
10RUPA BIANCASTR GEN MAGHERU, NR 34055125.03.2021
11STOICA ADRIANSTR GEN MAGHERU, NR 4B4279302.04.2021
12STOICA ADRIANSTR GEN MAGHERU, NR 4B3916823.03.2021
13VASILE STEFAN RADUSTR GEN MAGHERU , NR 123954424.03.2021
14BARAC IONELAL CASTANILOR, BL V1, SC C,AP 184760721.04.2021
15RASCU ROXANA MIHAELASECTOR 4, BUC, STR LAMOTESTI, NR 6, BL 4,
 SC 2, ET 2, AP 30
4802023.04.2021
16DRAGAN IONUT DANIELSECTOR 4, BUC, BD METALURGIEI,
 NR 132, BL B3B, SC 1, AP 12
4848526.04.2021
17CANDREA GHEORGHESECTOR 6, BUC , ALE ZORELELOR,
 BL 43, SC A, ET 9, AP 56
4780822.04.2021
18SISU MARIANSTR LILIACULUI, NR 254648416.04.2021
19PETRE DIANA VALENTINASTR MARGINII, NR 324907728.04.2021
20MIHAILESCU IONELSTR MARGINII, NR 324908528.04.2021
21MUNTEANU NICOLAESTR MARGINII, NR 454911828.04.2021
22MATAC ADRIANSTR MARGINII, NR 454912128.04.2021
23CARBUNENAU DANIELA FLORENTINASTR MARGINII, NR 324909128.04.2021
24ROTUNJORU GABRIEL VALIBD MATEI BASARAB, BL A1 PECO, SC B, AP 75226913.05.2021
25DAVID ALEXANDRUBD MATEI BASARAB, BL 29, SC B, AP 105418220.05.2021
26MANEA CONSTANTIN LUCIANBD MATEI BASARAB, BL A3, SC B, AP 165417520.05.2021
27FRANCU GHEORGHE/MARIANABD MATEI BASARAB, BL MB8, SC A,AP 155324017.05.2021
28DINU COSTICASTR GHEORGHE LAZAR, BL G120, SC A, AP 58, SLOBOZIA5320317.05.2021
29PAPACIOC ANTONIUBD MATEI BASARAB, BL 29, SC A,AP 165226713.05.2021
30STAN MARIUS SORINELBD MATEI BASARAB, BL G, SC C,AP 75217113.05.2021
31VASILE IONUTBD MATEI BASARAB, BL D5, SC B, AP 1053213.5321117.05.2021
32ROTUNJORU SANDU/ANICABD MATEI BASARAB, BL A1, SC B, AP 75316117.05.2021
33VLADESCU BOGDAN ANDREIBD MATEI BASARAB, BL D4, SC C, AP 425398420.05.2021
34VLADESCU BOGDAN ANDREI/VLADESCU IONBD MATEI BASARAB, BL D4, SC C,AP 4254130.5412920.05.2021
35STOIAN VASILESTR SCOLII, NR 75141911.05.2021
36MALAI CORNELSTR MARULUI, NR 385057807.05.2021
37TUDORACHE MARIAN/IONICASTR SCOLII, NR 55139811.05.2021
38TUDORACHE IONICA/MARIANSTR SCOLII, NR 55139911.05.2021
39PETRE IONSTR MARULUI, NR 645057707.05.2021
40BUZOIANU ELENASTR MARULUI, NR 515058507.05.2021
41CIOBANU CLAUDIU CRISTIANBD MATEI BASARAB, BL U21, SC A,AP 425221113.05.2021
42MILEA MARIUSBD MATEI BASARAB, BL MB7, SC A, AP 225030206.05.2021
43MILEA MARIUSBD MATEI BASARAB, BL MB7, SC A, AP 225030606.05.2021
44SOLDATU EMILBD MATEI BASARAB, BL U21, SC B,AP 255324417.05.2021
45MUTIS GABISTR SALCII , NR 74916428.04.2021
46VATAFU PETRE/EMILIAN/DUDU LUCRETIA/AURELSTR PRUNULUI, NR 195119010.05.2021
47VLASE GHEORGHITA/MARGARETA/ANDREI/MARIA/
VINTILA GATA/ELENA/VLASE VASILE/GRIGORE
STR PRUNULUI, NR 275118110.05.2021
48TUDORACHE FLORINELSTR TRAIAN VUIA, NR 295175812.05.2021
49STEFAN MARINELSTR PRUNULUI, NR 115120610.05.2021
50STEFAN LENUTA/VICTORIA/STEFAN ANICA/MARINEL/
GICA GEANINA
STR PRUNULUI , NR 115104310.05.2021
51SIMION MARIEASTR PRUNULUI, NR 715119410.05.2021
52PETRISOR RADA/VASILESTR PRUNULUI, NR 315109710.05.2021
53PANAIT ELENA/PETRICA MARIUSSTR UNIRII,NR 695187112.05.2021
54MOISE DANIEL/IONELASTR UNIRII, NR 155188812.05.2021
55MIJEA ANISOARA/ANGHELSTR UNIRII,NR 2751876, 5187812.05.2021
56ILIE SPIRIDONSTR MARULUI, NR 325045207.05.2021
57IONITA IULIANA/NICOLAESTR SCOLII,NR 215140811.05.2021
58EFTENIE LUCICA/ LAURENTIUSTR PRUNULUI, NR 6751100, 5110110.05.2021
59CORIE FLORINSTR PRUNULUI, NR 315119210.05.2021
60CHIVU ADRIANSTR PRUNULUI, NR 38.A5115310.05.2021
61BORDEI ALEXANDRU/GICASTR PRUNULUI, NR 2A5109610.05.2021
62BORDEI MARIANSTR MARULUI, NR 505045907.05.2021
63BALAN MARIANASTR UNIRII,NR 155184212.05.2021
64ARISANU ELENA/DEJANSTR SCOLII,NR 125138611.05.2021
65ARISANU IONELSR SCOLII,NR 125140311.05.2021
66ION ROBERT STEFANELBD MATEI BASARAB, BL 29, SC C,AP 55322417.05.2021

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *