Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Listă titluri executorii

În temeiul prevederilor art. 47 alin. (5) lit. b) şi ale alin. (6) şi (7) din Legea nr. 207/2015 privind Codul de procedură fiscală, cu modificările şi completările ulterioare, comunicăm că au fost emise acte administrative fiscale pentru următorii contribuabili:

Nr.CrtNume si PrenumeAdresaNr.
registratura
Data
1SCHILL PETER/TRAICU CEZAR/TRAICU VICTORIASTR PAPADIEI, NR 64329305.04.2021
2MATEI TUDORELSTR GEN MAGHERU, NR 1003933523.03.2021
3MATEI LUCRETIASTR GEN MAGHERU, NR 1004057325.03.2021
4LIU GABRIELASTR GEN MAGHERU, NR 78A3878322.03.2021
5IORDANESCU GHEORGHITA DANIELSTR MAXIM GORKI, NR 174254701.04.2021
6ILIE GABRIEL ALEXANDRUSTR PAPADIEI, NR 64328905.04.2021
7VARZARU CORNELIASTR PAPADIEI,NR 64330405.04.2021
8TUDOR LIVIU MIHAITASTR PAPADIEI, NR 7, BL C15,SC A,AP 34328405.04.2021
9NEAGU STEFANSTR MAXIM GORKI, NR 34257301.04.2021
10MIHAI IONELA MARINELASTR GEN MAGHERU, NR 733999125.03.2021
11MIHAI MIHAELASTR GEN MAGHERU, NR 75A3933223.03.2021
12BUZOIANU NECULAE/CARMENSTR AUREL VLAICU, NR 64575714.04.2021
13BUTURUGA NEAGUSTR PAPADIEI, NR 64329605.04.2021
14AMARITEI CONSTANTINSTR PAPADIEI, NR 64330805.04.2021
15DAVID R MARIASTR MAXIM GORKI,NR 224255101.04.2021
16CRETU C VASILESTR DOBROGEANU GHEREA,NR 184579714.04.2021
17CHITU IONELSTR GEN MAGHERU,NR 963985924.03.2021
18GHITA MARIANA/NICOLAESTR AUREL VLAICU,NR 8BIS4575914.04.2021
19GOTEA IONUT ADRIANSTR SCOLII, NR 114420608.04.2021
20GHEORGHE MARIANSTR STINJENEI, NR 234542313.04.2021
21GOJNEA CONSTANTIN ADRIANSTR LUNCII, NR 104141229.03.2021
22NICOLAE NICOLAESTR PAPADIEI,NR 64326205.04.2021
23CALIN AURELIASTR PAPADIEI, NR 64325705.04.2021
24MARIN GEORGE VALENTINBD MATEI BASARAB, NR 27, BL 160, SC D, AP 234843126.04.2021
25MARIN GEORGE VALENTINBD MATEI BASARAB, NR 27, BL 160, SC D, AP 234843326.04.2021
26PASCU OVIDIU DRAGOSSTR VICTOR BRAUNER, NR 34-38, BL CORP 1, SC 4, AP 34599315.04.2021
27NICOLAE CRISTIAN/FRUSINICASTR IEZERULUI, NR 724609215.04.2021
28NICOLAE STEFAN CONSTANTINSTR IEZERULUI, NR 724609415.04.2021
29PAUN FLORINSTR GEORGE COSBUC,NR 684599615.04.2021
30MILITARU IANCU IULIANSTR GEORGE COSBUC, NR 454597515.04.2021
31MILITARU GHEORGHESTR GEORGE COSBUC, NR 454592615.04.2021
32MILITARU IONSTR GEORGE COSBUC, NR 454593415.04.2021
33MOISE IONELSTR GEORGE COSBUC, NR 404598615.04.2021
34ENE GHEORGHE GEORGICASTR GEORGE COSBUC, NR 14598315.04.2021
35COSTEA ADRIAN CRISTIANSTR GEORGE COSBUC, NR 254597015.04.2021
36CURTE MARIN LIVIUSTR SALCIMI, NR 224476012.04.2021
37GHEORGHIU FLORENTINA ELENASTR LIVEZI, NR 24137629.03.2021
38GHEORGHIU AURELIAN PETRESTR LIVEZI,NR 24261301.04.2021
39MUNTENAU IOANA/ ROMULUSSTR MARGINII, NR 634908828.04.2021
40DAVID VICTOR MARCELSTR MARGINII, NR 14913328.04.2021
41GHEORGHE ALINASTR MARGINII, NR 294912028.04.2021
42MIHAI ALEXANDRUSTR GEORGE COSBUC, NR 34596115.04.2021
43MATEI SORIN DUMITRUSTR IEZERULUI, NR 4446112, 4611115.04.2021
44CONSTANTIN ANICASTR MARGINII, NR 514549413.04.2021
45PORUMBOIU GABRIEL VASILICABD MATEI BASARAB, NR 63, BL V,SC C,AP 95626428.05.2021
46BALTA COSTELBD MATEI BASARAB, BL 31, SC E,AP 105814707.06.2021
47RADULESCU MELANIABD MATEI BASARAB, BL MB6, SC C,ET 4, AP 155626928.05.2021
48ZAHARIA MARILENABD MATEI BASARAB, BL MB5, SC B, AP 75469724.05.2021
49VESTINEANU FLORICABD MATEI BASARAB, BL MB20, SC B, ET 3, AP 125,481,754,81924.05.2021
50SINCAN MARIAN IONUT/ALINABD MATEI BASARAB, BL V, SC B, ET 1, AP 15434821.05.2021
51SINCAN MARIAN IONUT/ALINABD MATEI BASARAB, BL V, SC B, ET 1, AP 15434621.05.2021
52POPIRLAN LUMINITABD MATEI BASARAB,BL MB19, SC A, AP 265221713.05.2021
53PRODAN MARIANBD MATEI BASARAB, BL MB20, SC C, AP 135223913.05.2021
54PANAIT AUGUSTINBD MATEI BASARAB, BL V, SC A, AP 85440321.05.2021
55MITRICA MARINEL/JENTEA JENELBD MATEI BASARAB, BL MB14, SC C, AP 1254630, 5462824.05.2021
56ION ANABD MATEI BASARAB, BL MB20, SC B, AP 215465024.05.2021
57FURNICA PETREBD MATEI BASARAB, BL X, SC C, AP 105439121.05.2021
58GHICA MARIUS IONUTBD MATEI BASARAB, BL MB16, SC B, AP 1854745.5474724.05.2021
59FURNICA PETREBD MATEI BASARAB, BL X, SC C, AP 105438221.05.2021
60BUCUR VALENTIN ALEXANDRUBD MATEI BASARAB, BL MB9, SC A,AP 135220513.05.2021
61CATANUS MARIASTR BORSA, BL 7D, SC 1, ET 2, AP 9, SECTOR 1, BUC5031706.05.2021
62MOCANU ADELIN IONUTBD MATEI BASARAB, BL J1 , SC B, AP 2852195.5219813.05.2021
63BIRSAN CONSTANTINBD MATEI BASARAB, BL K3, SC A, AP 75404920.05.2021
64CURCAN MARIAN MARCELBD MATEI BASARAB, BL MB4, SC B, AP 35400420.05.2021
65CLUVE DANIELABD MATEI BASARAB, BL A1, SC B, AP 175435221.05.2021
66TACHE CORNEL/ AURELIABD MATEI BASARAB, BL B4P, SC B, AP 45473924.05.2021
67TACHE TITEL/DUMITRASCU VALERIA/TACHE STANCIU/ SILVIUBD MATEI BASARAB, BL 29, SC B, AP 165444621.05.2021
68DOBRE NATALITABD MATEI BASARAB, BL 160, SC B, AP 115412420.05.2021
69LENTZIOS MICHAILBD MATEI BASARAB, BL 160, SC E, AP 95399120.05.2021
70MOHAMMED ALICE MIRELABD MATEI BASARAB, BL I8, SC A, AP 145472224.05.2021
71NICOLAE MARIOARABD 1 DECEMBRIE 1918, BL 19, SC B, ET 4, AP 13,
MANGALIA, JUD CONSTANTA
51767, 5176212.05.2021
72MIJEA ANISOARA/ANGHELSTR UNIRII, NR 275579626.05.2021
73BOBEANU PETRICABD MATEI BASARAB, BL 27, SC B, AP 15610827.05.2021
74PILICA IOANASTR SALCII, NR 34916728.04.2021
75STEFAN CONSTANTINBD MATEI BASARAB, BL MB 4, SC A, AP 35406820.05.2021
76STEFAN DUMITRUBD MATEI BASARAB, BL MB4, SC A, AP 35437921.05.2021
77MOISE GEORGETA/TACHE VALERIUBD MATEI BASARAB, BL MB20, SC D, AP 2454343, 54339,
54000
21.05.2021
78MOSESCU GABRIEL/MIHAELA SIMONABD MATEI BASARAB, BL MB17, SC A, AP 2153995, 5399620.05.2021
79IACOB DANIELBD MATEI BASARAB, BL MB12, SC D, AP 95439521.05.2021
80GOANTA PETRE CLAUDIU VIRGILIUSBD MATEI BASARAB, BL MB20, SC D, AP 125404020.05.2021
81EMILIANOF TUDOR MARIANBD MATEI BASARAB, BL MB12, SC C,AP 125403320.05.2021
82DAVID FLORIAN CRISTOFORBD MATEI BASARAB, BL MB12, SC C, AP 25439921.05.2021
83BURLACU ALEXANDRU/IOANABD MATEI BASARAB, BL I9, SC A,AP 345741203.06.2021
84BAJA DANIELBD MATEI BASARAB, BL MB9, SC C, AP 15,5785304.06.2021
85CALOIANU GEORGE CONSTANTIN, FLORENTINABD MATEI BASARAB, BL K2, SC A, AP 125626228.05.2021
86COMAN PETREBD MATEI BASARAB, BL K2, SC A, AP 185730503.06.2021
87MITRICA IONELBD MATEI BASARAB, BL MB14, SC A, AP 125728803.06.2021
88VOINITCHI HOINARU MARILENA GABRIELABD MATEI BASARAB, BL MB20, SC C, AP 265740503.06.2021

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *