Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Listă titluri executorii – Ridicare Garaje

În temeiul prevederilor art. 47 alin. (5) lit. b) și ale alin. (6) și (7) din Legea nr. 207/2015 privind Codul de procedură fiscală, cu modificările și completările ulterioare, comunicăm că au fost emise acte administrative fiscale pentru următorii contribuabili:

 NUME PRENUMEADRESASOMATIE
1DECU IVAN/LUMINITAAL. RONDA NR. 4 BL. 43 SC. B AP. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA59365/10.06.2021  
2NICULAE DANIEL/ ANA SILVIABD. MATEI BASARAB NR. 12 BL. B2P SC. A AP. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA59387/10.06.2021
3BOTNARU GEORGETA/CARMEN-DANIELABD. MATEI BASARAB NR. 25 BL. D6 SC. B AP. 32, SLOBOZIA Jud IALOMITA59507/10.06.2021
4CIUCA IOAN GRUIASTR. UNIRII NR. 61, SLOBOZIA Jud IALOMITA59559/10.06.2021
5IONITA ION/MARIOARASTR. G-RAL STEFAN BURILEANU NR. 9 BL. 20B SC. 1 AP. 13, SECTOR 1 BUCURESTI59831/11.06.2021 59874/14.06.2021
6MIU EMIL/NINABD. CHIMIEI NR. 5 BL. C3 SC. B AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA59888/14.06.2021
7PIRVU DAN-ALEXANDRUCALE GIULESTI NR. 107 BL. 10 SC. A AP. 2, SECTOR 6 BUCURESTI59893/14.06.2021
8TARNA GHEORGHESTR. LACULUI NR. 11 BL. U16 SC. A AP. 15, SLOBOZIA Jud IALOMITA60082/14.06.2021
9  VLANTE ELENA/EMILBD. MATEI BASARAB NR. 12 BL. B2P SC. B AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA60103/14.06.2021
10SCHREIER ADRIANSTR.MIHAI EMINESCU NR. 35 BL. 35 SC. A AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA60117/14.06.2021
11STEFANESCU DANIELSECTOR 5 CALE 13 SEPTEMBRIE NR. 231A SC. 2 AP. 8460120/14.06.2021
12VAJDEA NICOLAEBD. COSMINULUI NR. 3 BL. U27 SC. B AP. 88, SLOBOZIA Jud IALOMITA60128/14.06.2021
13TUDOR STEFANBD. CHIMIEI NR. 7 BL. C2 SC. A AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA60290/14.06.2021
14TOMA MARIAN/TOMA MARIOARASTR. DOMNITA BALASA NR. 5 BL. U8 SC. A ET. P AP. 2, SLOBOZIA Jud Ialomita60315/14.06.2021
15POPESCU VASILICASTR. LACULUI NR. 4 BL. G110 SC. B AP. 98, SLOBOZIA Jud IALOMITA60324/14.06.2021
16BADITA IONUTSTR. MIHAI EMINESCU NR. 2 BL. MB2 SC. B AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA60480/15.06.2021
17BOGDAN NICOLAESTR. MIHAI EMINESCU NR. 20 BL. 30 SC. A ET. 2 AP. 9, SLOBOZIA Jud Ialomita60484/15.06.2021
18DIACONU BOGDAN FLORINSTR.MARGINII, NR.29,SLOBOZIA Jud Ialomita60648/15.06.2021
19DUMITRU NICOLAESTR. MIHAIL SADOVEANU NR. 11 BL. B1/38 SC. AN AP. 11, SLOBOZIA Jud Ialomita60658/15.06.2021
20FERARU CORNELBD. MATEI BASARAB NR. 71 BL. Z SC. A AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA60664/15.06.2021
21MINCU NICU/MINCU MARIASTR. MIHAI EMINESCU NR. 16 BL. 24 SC. A AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA60831/16.06.2021
22PIRVU FLORIN-ADRIANSOS.VIRTUTII, NR.11, BL.R5A, SC.1, ET.4, AP.14, SECTRO 6, BUCURESTI60848/16.06.2021
23POPA NICULINASTR. MIHAIL SADOVEANU NR. 9 BL. B42 SC. D AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA60854/16.06.2021
24RAILEANU MARCELICA/MIHAISTR. MIHAI EMINESCU NR. 29 BL. 29 SC. A AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA60857/16.06.2021
25SARACACIANU TASCU/ GEORGESTR. MIHAIL SADOVEANU NR. 11 BL. B1/38 SC. AN AP. 12, SLOBOZIA Jud Ialomita60870/16.06.2021
26SEIZU MARIUS GINELSTR. GARII NR. 2 BL. U20 SC. C AP. 121, SLOBOZIA Jud IALOMITA60875/16.06.2021
27STUPARU COSTIN-MARIANBD. UNIRII NR. 12 BL. U7 SC. B AP. 53, SLOBOZIA Jud IALOMITA60929/16.06.2021
28TARCATU LAURENTIU/MIHAELA MARIASTR. MIHAI EMINESCU NR. 20 BL. 30 SC. A AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA60943/16.06.2021
29ANTON RODICABD. UNIRII NR. 12 BL. U7 SC. A AP. 15, SLOBOZIA Jud IALOMITA60989/16.06.2021
30PARVESCU GRIGORE/IONELASTR. VIILOR NR. 44A, SLOBOZIA Jud IALOMITA60995/16.06.2021
31GHIOCA VASILE/VASILICASTR. IALOMITEI NR. 4 BL. I9 SC. B AP. 25, SLOBOZIA Jud IALOMITA61003/16.06.2021
32VASILOIU FANELSTR. PACII BL. 25 SC. B AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA61015/16.06.2021
33CERCEL ANTONIE/STANABD. COSMINULUI NR. 5 BL. U26 SC. B AP. 58, SLOBOZIA Jud IALOMITA61045/16.06.2021
34NEACSU MARCEL MIHAILSTR. RAHOVA NR. 2 BL. 39B SC. A ET. 3 AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA61068/16.06.2021
35NICOLAE VIORICA/PETRESTR. CUZA VODA NR. 5 BL. 16SM SC. A AP. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA61093/16.06.2021
36NICOLAU MARIA/MIHAILBD. COSMINULUI NR. 10 BL. BN7 SC. A AP. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA61101/16.06.2021
37ANDRONACHE VERGINIASTR. GARII NR. 1 BL. U10 SC. A AP. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA66744/8.08.2021
38POPESCU IANA/GABRIELSTR. ARDEALULUI NR. 6 BL. 6 SC. B AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA66759/8.07.2021
39POSTARU ALINABD. MATEI BASARAB NR. 38 BL. 29 SC. A AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA66771/8.07.2021
40MOCIONIU ANASTASIABD. UNIRII NR. 16 BL. U6 SC. A AP. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA66869/8.07.2021
41MITREA CATALINBD. MATEI BASARAB NR. 32 BL. D4 SC. B AP. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA66870/8.07.2021
42BUNTA FLORENTINABD. UNIRII NR. 11 BL. E18B SC. B AP. 29, SLOBOZIA Jud IALOMITA66874/8.07.2021
43CILIBEANU ANDI GABRIELSTR. AVRAM IANCU NR. 6 BL. 5 SC. A AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA66888/8.07.2021
44GEORGESCU FLOREABD. CHIMIEI NR. 5 BL. C3 SC. A AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA66955/9.07.2021
45IONESCU LIVIUSTR. ALEX. ODOBESCU NR. 6 BL. 24 SC. B AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA66957/9.07.2021
46IONESCU NICOLAESTR. ARDEALULUI NR. 5 BL. 5 SC. A AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA66958/9.07.2021
47MIHUL VALENTINSTR. BASMULUI NR. 2-4 BL. 103 SC. 2 ET. 8 AP. 99, SECTOR 6 BUCURESTI67007/9.07.2021
48MOISE EUSTATIUBD. COSMINULUI NR. 7 BL. C4 SC. B AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA67009/9.07.2021
49MORARU MIHAI/MELABD. CHIMIEI NR. 7 BL. C2 SC. B AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA67010/9.07.2021
50ISTRATE EMANOIL-FLORINSTR. PLEVNEI NR. 30, SLOBOZIA Jud IALOMITA67012/9.07.2021
51PETRE VASILESTR. DOROBANTI NR. 30 BL. 62 SC. A AP. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA67021/9.07.2021
52PARVU TUDORA/PARVU ALECSANDRA PAULASTR. ARDEALULUI NR. 2 BL. 2 SC. C ET. 3 AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA67701/13.07.2021
53LIMONA ALEXANDRUSTR. TRAIAN  NR. 53A67759/13.07.2021
54NAN BARBUAL. COSMINULUI NR. 6 BL. U24 SC. B AP. 31, SLOBOZIA Jud IALOMITA67777/13.07.2021
55MIHAILESCU IONBD. CHIMIEI NR. 7 BL. C2 SC. C AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA67791/13.07.2021
56IVANESCU NETI-ELENA/VALENTIN/ELENABD. MATEI BASARAB NR. 101 BL. MB20 SC. E AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA67818/13.07.2021
57DUDU LUCRETIA/ANGHEL LILIANASTR. LACULUI NR. 11 BL. U16 SC. A AP. 41, SLOBOZIA Jud IALOMITA67854/13.07.2021
58ROMAN AUREL/STEFANASTR. TRAIAN NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA67874/13.07.2021
59PRODAN TUDORBD. MATEI BASARAB NR. 2 BL. D1 SC. B AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA67885/13.07.2021
60PASCAL ELENASTR. GARII NR. 2 BL. U20 SC. C AP. 97, SLOBOZIA Jud IALOMITA67892/13.07.2021
61PLATON VALERIUBD. MATEI BASARAB NR. 32 BL. D4 SC. C AP. 36, SLOBOZIA Jud IALOMITA67932/13.07.2021
62SERBANESCU NICOLETA-VALI/AVRAM ANGELASTR. ARHITECT IONESCU GRIGORE BL. 44 AP. 7, SECTOR 2 BUCURESTI67942/13.07.2021
63SIMION MIRUNABD. CHIMIEI NR. 11 BL. D3 SC. B AP. 28, SLOBOZIA Jud IALOMITA67958/13.07.2021
64VASILE ADRIAN NICOLAE/VASILE ANITTA DOINAORAS OTOPENI STR. OASULUI NR. 28A AP. 167966/13.07.2021

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *