Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Listă titluri executorii

În temeiul prevederilor art. 47 alin. (5) lit. b) şi ale alin. (6) şi (7) din Legea nr. 207/2015 privind Codul de procedură fiscală, cu modificările şi completările ulterioare, comunicăm că au fost emise acte administrative fiscale pentru următorii contribuabili:

NR. CRTNUME PRENUMEADRESASOMATIE SI TITLU EXECUTORIU/PV INSOLVABIL/INSTIINTARE POPRIRE
1ROTARU STELA/FARCAS MARIA, Com. COSAMBESTI Jud IALOMITA93561/11.10.2021
2SERBAN GHEORGHESAT BARCANESTI, Com. BARCANESTI Jud IALOMITA93582/11.10.2021
3PLOESTEANU ELENASTR. VASILE ALECSANDRI NR. 3, Com. VALEA CIORII JUD IALOMITA93511/11.10.2021
4COJANU MIREL STEFAN/COJANU DRAGOMIR, Com. GRIVITA Jud IALOMITA93163/11.10.2021
5MESINSCHI MARIACOD 810104, Com. SMIRNA Jud IALOMITA93374/11.10.2021
6OANCEA GHEORGHESTR. GARII NR. 98, Com. DRAGALINA Jud CALARASI93452/11.10.2021
7SISU ANASTR. AL.I. CUZA BL. B SC. A AP. 3, Oras AMARA Jud IALOMITA93591/11.10.2021
8POPA ZAMFIRASTR. TUDOR VLADIMIRESCU NR. 83, Oras AMARA JUD IALOMITA93523/11.10.2021
9MARCU MANDASTR. TUDOR VLADIMIRESCU NR. 59, Oras AMARA Jud. IALOMITA93359/11.10.2021
10CATANUS AURELIASTR. IONEL PERLEA NR. 50, Com. OGRADA Jud IALOMITA93133/11.10.2021
11MARIN ION/MARIN MARIN/DRAGOMIR VASILICA, Com. SCANTEIA JUD IALOMITA93363/11.10.2021
12RADU GEORGESTR. PROF. TUDORITA FLOREA NR. 7, Com. SCANTEIA JUD IALOMITA93542/11.10.2021
13SERGHIUTA SILICA/CEZAR SORIN/STELA DANIELA, Com. PERIETI, SAT FUNDATA JUD IALOMITA93585/11.10.2021
14NEAGU DORIN MARIANAL. CHIMIEI NR. 1 BL. 36 SC. B AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA89620/30.09.2021
15DRAGULIN CRISTIAN GEORGESTR. POIENI NR. 34, SECTOR 4 BUCURESTI93225/11.10.2021
16DIMACHE NICOLETASTR. MIHAI EMINESCU NR. 10 BL. MB 11 SC. E AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA92742/11.10.2021
17CRETU BOGDAN/ CRETU STELUTASTR. I.L.CARAGIALE NR. 6, Com. VALEA CIORII JUD IALOMITA93186/11.10.2021
18BUZOIANU ADRIAN/GRAMA VERONICASTR. ALEXANDRU IOAN CUZA NR. 6, Com. VALEA CIORII, SAT DUMITRESTI JUD IALOMITA93123/11.10.2021
19ALEXANDRESCU NICOLAE/ALEXANDRESCU ROMINA GEORGIANASTR. INTRAREA ISLAZULUI NR. 3, Com. ANDRASESTI JUD IALOMITA93042/11.10.2021
20PALANET VASILE, Com. CIULNITA JUD IALOMITA93471/11.10.2021
21DAVID VASILE/DAVID CARMEN GEORGIANASTR. LACULUI BL. J3 SC. B AP. 14, Oras AMARA JUD IALOMITA93821/12.10.2021
22COSTEA ANGELICASTR. TEILOR NR. 4, SAT PALTINIS, COM. PERIETI JUD IALOMITA93183/11.10.2021
23EL LAKKIS KAMALSOS. COLENTINA NR. 20 BL. 9B SC. A ET. 3 AP. 13, SECTOR 2 BUCURESTI93825/12.10.2021 93243/11.10.2021
24PITICU C GINASTR. OBORUL NOU NR. 13 BL. P10 SC. 2 AP. 430, SECTOR 2 BUCURESTI93508/11.10.2021
25DIMA FLORIN EMANUEL/VLASE CRISTINA DANIELASTR. MILCOV NR. 59 SC. A AP. 5, Mun BACAU Jud BACAU93201/11.10.2021
26NEGURA DANIEL EDMONDSTR. DRISTORULUI NR. 97 BL. 63 SC. 2 ET. 5 AP. 156, SECTOR 3 BUCURESTI93432/11.10.2021
27TIMBALARIU ALEXANDRINA-NICOLETA/MIHAISOS. IANCULUI NR. 35 BL. 104 SC. 2 ET. 6 AP. 73, SECTOR 2 BUCURESTI  93644/11.10.2021
28SIMA NICOLETA/STRATULAT G IONICASTR. C. NEGRUZZI NR. 89, Mun BRAILA Jud BRAILA93588/11.10.2021
29DUMITRU GRIGORESTR. MIHAI EMINESCU NR. 8 BL. MB8 SC. B AP. 15, SLOBOZIA Jud IALOMITA92819/11.10.2021
30BORACIU IONSOS. COLENTINA NR. 281 ET. 1 AP. 2, SECTOR 2 BUCURESTI93094/11.10.2021
31CRISTESCU VIORICA-DIANASTR. SPATARUL NICOLAE MILESCU NR. 7-11 SC. A ET. 3 AP. 16, SECTOR 2 BUCURESTI93191/11.10.2021
32DIMA NECULAIUSTR. MARASESTI NR. 218, Mun PLOIESTI Jud PRAHOVA93203/11.10.2021
33BOTA ALIN FLORENTINDRUMUL GURA CALITEI NR. 4-32 BL. 3 SC. A ET. 2 AP. 29, SECTOR 3 BUCURESTI93097/11.10.2021 93818/12.10.2021
34CRISTEA ELENA CORINABD. UNIRII NR. 67 BL. G2A SC. 1 ET. 6 AP. 24, SECTOR 3 BUCURESTI93188/11.10.2021
35BONCIU ILIE/BONCIU GHE/BONCIU AUREL/BONCIU D-TRU/BONCIU V./COJOCARU GH., Com. TRAIAN Jud IALOMITA93091/11.10.2021
36PAVEL GHEORGHESTR. PRUNDULUI NR. 27 BL. 2 SC. 2 AP. 14, SECTOR 5 BUCURESTI93487/11.10.2021
37NITESCU ALEXANDRU. ELENA, GRIGORE, SUCIU MARIABD. BUCURESTII NOI, SECTOR 1 BUCURESTI93450/11.10.2021
38BRAILA ROXANA GEORGIANA/BRAILA STEFAN ALEXANDRUSOS. MIHAI BRAVU NR. 475 AP. 22, SECTOR 3 BUCURESTI9399/11.10.2021
39BRAILA(VOICU) ROXANA GEORGIANASOS. MIHAI BRAVU NR. 475 AP. 22, SECTOR 3 BUCURESTI93100/11.10.2021
40BASTIUREA ANA-MARIASTR. FAGETULUI NR. 28 AP. 9, Mun BRASOV JUD BRASOV93083/11.10.2021
41BUHUM MIHAELASTR. DOINEI NR. 52 ET. 1 AP. 7, Com. DOBROIESTI, SAT FUNDENI JUD ILFOV93110/11.10.2021 93819/12.10.2021
42RUSE DANIELASOS. BERCENI NR. 21 BL. 28 SC. A AP. 12, SECTOR 4 BUCURESTI93838/12.10.2021 93563/11.10.2021
43ATANASIADE ANDREICALEA 13 SEPTEMBRIE NR. 120 BL. 60-62 SC. 1 ET. 6 AP. 42, SECTOR 5 BUCURESTI93059/11.10.2021
44PETRE CONSTANTA/RADU BOGDANSTR. IANCULUI NR. 17 BL. 106C SC. B ET. 11 AP. 92, SECTOR 2 BUCURESTI93492/11.10.2021
45ZAHARIA VERSAVIABD. MATEI BASARAB NR. 59 BL. U SC. A ET. 4 AP. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA90662/05.10.2021
46DAN CRISTIAN BOGDANSTR. MIHAI EMINESCU BL. 39A SC. A AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA92726/11.10.2021
47CULEA NICOLETA/TUDORSTR. MIHAI EMINESCU NR. 5 BL. 21 SC. A AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA92645/11.10.2021
48AGRIGOROAIE MARCEL COSTICA/BOGDANOIU LAURABD. 1 MAI NR. 27 BL. PF12B SC. A AP. 7, Mun CONSTANTA JUD CONSTANTA93040/11.10.2021
49CHIPAILA FLORIN/LENUTASTR. MASARILOR NR. 3, Mun. SIBIU Jud SIBIU93139/11.10.2021
50BORDEIANU MIHAELASTR. ZABRAUTULUI NR. 11 BL. P2 SC. 1 AP. 55, SECTOR 5 BUCURESTI93096/11.10.2021
51CHIRMUS BEATRICE NICOLETASTR. SCARLAT OTULESCU NR. 4 BL. 9 SC. C ET. 4 AP. 59, SECTOR 5 BUCURESTI93144/11.10.2021
52STANCIU ANA SIMONASTR. VISANA NR. 7 BL. 36 SC. B ET. 9 AP. 80, SECTOR 4 BUCURESTI93606/11.10.2021
53LAMBA SORIN MARIUSSTR. PRUNARU NR. 2-4 BL. 6-7 SC. A ET. 7 AP. 32, SECTOR 1 BUCURESTI93340/11.10.2021
54COJAN FELOMENASTR. ION BREZOIANU NR. 51 BL. A ET. 2 AP. 12, SECTOR 1 BUCURESTI93162/11.10.2021
55MUNTEANU SABINA/ANCHES MIHAELA CECILIAMUNTEANU SABINA/ANCHES MIHAELA CECILIA93410/11.10.2021
56CRUCERU VLAD GABRIELSTR. CLUCEREASA ELENA NR. 81, SECTOR 1 BUCURESTI93192/11.10.2021
57NICOLAE NICOLETA/NEAGU ALEXANDRU/STAN CORNELIA/NICOLAE ELENA/ALEXANDRU ELENA/MUNTEANU ELENA/MIHAELA/POPA ANI, Com. STEFAN VODA Jud CALARASI93439/11.10.2021
58STOICA IONUT BENONE/STOICA LUCIAN ALEXANDRUNR. 785, Com. BRETCU JUD COVASNA93626/11.10.2021
59CHITOI MARINSTR. LIVEZILOR NR. 11 SAT CHICHINETU, Com. CIOCILE Jud BRAILA93147/11.10.2021
60BUJOR IONUT ALEXANDRU/MANOLE GEANINA ANDREEASTR. CRESEI NR. 5 BL. A2 ET. 5 AP. 20, Mun. URZICENI Jud IALOMITA93111/11.10.2021
61BUJOR PETRICA CIPRIANSTR. AL.I.CUZA NR. 13 BL. A9 SC. B AP. 4, Mun. URZICENI JUD IALOMITA93112/11.10.2021

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *