Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Listă titluri executorii

In temeiul prevederilor art. 47 alin.5, litera b si ale prevederilor alin. 6,7 din Legea nr. 207/2015 privind Codul de procedura fiscala cu modificarile si completarile ulterioare, comunicam ca au fost emise acte  administrative fiscale pentru urmatorii contribuabili:

Nr. Crt.    NUME PRENUME           ADRESA      TITLU      EXECUTORIU PROCES      VERBAL
1CALDARARU MARINELGEN MAGHERU, 52908092233670
2MILITARU GHEORGHEG COSBUC, 4585861114380
3LAKATOS MARIANGARII,  BL SACO,  SCA,  AP13383710038150
4VASILE PAUL DANIELTRAIAN G4,  SCA,  AP44908132233335          
5CRISTESCU SANDELDEALULUI 9890972233703
6VASILE PAUL DANIELAL TRAIAN BL G4,  SCA,  AP4483712038303
7CRISTESCU SANDELDEALULUI 9890972233703
8VASILE MARIANPARCULUI, BL G8,  SCA  . AP 12183304038509
9ROMAN LUCIANCOSMINULUI,  BL T3,  SCA,  AP 20891092233658
10STANESCU FERMAFLORILOR, BL S1,  SC A AP 289960197048
11STEFAN VICTORGH DIMA 1183786038101
12ION IONELTRAIAN G3, SCA  , AP 459081490814
13NEICU MARINPARCULUI,  BL G8,  SC A  AP 10986923037897
14NICOLAE PETRE NICUSORDECEBAL, BL F2,  SC B,  AP3991310039410
15DRAGOMAN CORNEL DANIELTRAIAN BL T4,  SC A  C AP  5183709038204
16GHEORGHE GEORGIAN TEOCRISAN 7383315038629
17ION IONELTRAIAN BL G3,  SC A   AP  4589101223609
18CORODI IONM EMINESCU BL MB3  SCA AP 1983683015036
19CURTE RELU  GHE DOJA 4783592037246
20DUMITRU VIOREL BEBEBAII, BL S3, SC A AP 59907822233619
21CIOCIRLAN ANDREI MARIANBRAILEI 13786772227066
22CHIRILA ADRIANBAII, BL T1,  SC A AP138145038145
23IONITA NELU IONUTLACULUIM,  BL A ASC A AP 54908272233625
24IONUT CRTISTIANPLEVNEI, 5991305039376
25IONITA NELU IONUTLACULUI,  BL A ,  SC A AP54891182233544
26CHIRITA ZABARVIITOR 7B891102233727
27STOICA AURELIANC D GHEREA,  BL B5,  SC B,  AP3083496  037470
28MANOLESCU MARICEL C TINCHIMIEI,  BL A SC A  AP 2789123, 891402233732
29MUSTAFA OVIDIUINDEPENDENTEI  5690761028047
30LICURICI D,TRUPIETII, BL B3,  SC C  AP 59891122233613
31GHEERGHINITA IONPIETII,  BL B3,  SC B,  AP 24908222233478
32DUMITRACHE IONUTPIETII,  BL B4,  SCB AP 3886875038305
33RUPA SORIN MIHAIGEN MAGHERU 491301042669
34RUPA FLORIN VISINELDEALULUI 11908072233352
35VASILE NECULAENORDULUI,  2989951032070
36CIOCIRLAN ANDREI MARIANBRAILEI 13788702101891
37TURCU IONCOSMINULUI BL U28  SC B AP  7186225111649
38TARNA MIHAI BOGDANTRAIAN VUIA 1485864468995
39STEFAN VICTORGH DIMA 11891291974953
40STEFAN NICOLAEGARII, ET 3 AP 6191273011672
41CURTE LEONARDSALCII 983588  036892
42CURTE SANDUSALCII, 9836962037172
43CURTE LEONARDSALCII 983590036893
44CURTE IONUTSALCII 983330038288
45MATEI C TINGARII SACO SCA AP 4686929037946
46PREDA ANGEL VIORELCARAMIDARI 3586902038024
47STEFAN FLORINVASILE ALECSANDRI83721038166
48VASILE IONTEILOR 4883317038205
50LEMBER PETRICADECEBAL CAMIN SCA AP 11183317038507
51PREDA ANGEL VIORELCARAMIDARI 3586908038023
52CUSMIR PETRE DORINM EMINESCU BL 5 SC A AP1383613038365
53COTROCEANU COSMINM EMINESCU BL 3383511038338
54PATRIANCA CORINAGEN MAGHERU50131070015
55MILITARU VICTORNORDULUI,  D1,  C,.  652342006559
56SCAUNASU VALENTIN IONUTUNIRII, U10, B , 3252645037013
57BADEA RADULACULUI, BL A ,  SC A AP 33B52686036160
58CUIERU NELUGARII SACO A 4252669036713
60CURTE SORINPRIMAVERII 9523410202740
61CURTE LILIANAGH DIMA , 1157331036225
62BIRA MARIUS GEORGIANM BASARAB,  I8,  A,  3454994021856
63BADEA FLORIANM BASARAB MB 16 SCA AP2054989021773
64PARASCHIV ION FLORINCARAMIDARI, 11573120247965
65CROITORU VIORELCARAMIDARI 4571125037118
66VASILE CRISTIAN IONUTTRAIAN G4 SC A 4457429037214
67SALIR DORELVIITOR 6578250018712
68BUTE MARIUS IONUTC D GHEREA ,  BL B15,  SC A AP 2891311974897
69LAZAR CRISTIANSPORTURILOR, B 13, A ,A AP 1854991021816
70LINCAN MARIANBAII T1, SC C AP 487445709763
     
72MILEA NICUSOR VASILENORDULUI L2 SC C AP 6075321022178
73CUCI MANUELAINDEPENDENTEI, 5668710037780
74IBRISIU GABIINDEPENDENTEI, 81710602227335
75GRADEA GABRIELBAII, BL S2, SC A AP4022177022177
76AVRAM MARIANCIPRIAN PORUMBESCU 1369182037093
77STOICESCU COSTICAIALOMITEI I9 A 1669246037452
78AVRAM MARIANC PORUMBESCU 1369249014580
79STEFAN COSTICAV ALECSANDRI 1869244037267
80BRAN VIORELBAII BL T1 SC A AP173639038079
81LEMNARU FANELVIILOR, BL S6,  SCA , AP 88622303256
82ILIE COSMIN ANDREIGARII, SACO, AP 45891392233660
83RADULESCU EMIL FLORIANVIILOR, 618714963881
84PANAIT IONLUNCII, 22867390055955
85IONITA ROMMEL GEORGIANM SADOVEANU, BL B33,  SC D  , AP5894608038780
86SFREDEL MARIANGARII, SACO,  AP 989103233610
87SARBU STEFANGARII, SACO,  AP 480305038253
88TRAICU CEZARPAPADIEI, 6891192227212
89COJOCAR FLORENTINAARDEALULUI, BL 2,  SC B AP 291267256812
90CURT ALEXANDRUDEALULUI , 11B 908082233269
91BALABAN LUCIANARDEALULUI, BL 4,  SCA  AP 14908192233710
92BOBE IONUTGARII, BL U20, SC B AP 57867460202102
93VASILE NECULAENORDULUI, 2985494011400
94DUNE ALEXANDRUSALCAMI, 2195389057839
95ENE LEONARDCARAMIDARI, 1A96231235052
96MARIN GINEL CLAUDIUNORDULUI, BL V11,  SC B AP 6961842101798
97LUPU ILIE MIRELGEN MAGHERU, 47961902233322
98PILICA VALENTINSALCII, 395127038557
99RUPA ADI NICUGEN MAGHERU,  195086038885
100GHEORGHE IONAL NOUA, BL 139 SC B AP 1296445062943
101ROTUNJORU MARIO ADRIANM BASARAB,  BL A1 SC B AP 794618038620
102DUNE ALEXANDRUSALCAMI, 2195392057840
103CURTE NICUSORSALCII, 99622719101021
104PILICA VALENTINSALCII, 395128038556
105COCIU NICOLETASALCAMI , 22A95061037625
106PILICA LEONARDSALCII, 398569039201
107MUSTAFA FLORIN ADRIANARH R VULPE, 3962222235190
108VISAN MARIANTIPOGRAFIEI BL D1 SC A AP 4961752101797
109OPREA VIRGILTIPOGRAFIEI, BL D1,  SCA AP4961892233318
110VASILE PAUL DANIELTRAIAN BL G4,  SC A AP 44961742101796
111NEGRESCU MIHAELA FLORENTINAGARII NOI 6A94585038273
112CHEPTANARU IONELNISIPURI, 34962292235051
113GHEORGHE GHEORGHE VIORELPRIMAVERII, 21907912227216
114DORANCIU VALEREPLEVNEI,  50961812233674
115VIRLIU SORINM SADOVEANU,  BL B18,  SCB  , AP 2196443  258211
116RADUTA MARIANMAXIM GORKI,  26907712233547
117CRETU RELUM BASARAB,  BL H SC A AP 4962352235195
118CONSTANTIN PETRICA CIPRIANGEN MAGHERU,  9495006038034
119NITA ANDREEA FLORENTINABUJORULUI,  B2 SC A AP 2498621038971
120MARIN GINEL CLAUDIUNORDULUI,  BL V11,  SC B AP 698721038743
121ANTON LEONVIILOR, AP 12891212233545
122CHIRITA STEFANVIILOR, 61, AP 27907842233644
123CONSTANTIN DUMITRU MARIUSGEN MAGHERU,  9491281043161
124MATEIU MANUELASTANJENEI, 48548967116
125CIURARU CRIZANTEMAA IPATESCU 5669248037260
126VASILE MARIANPARCULUI G8 A 121710082227277
127BOCHEARIU FLORANAL BAII,  BL S3,  SC A AP 526892235054
128DREZALIU MARIANAL TRAIAN, BL T4,  SC A AP2907702233546
129OPREA DUMITRELAL FLORILOR, BL S4,  SC B  ,AP 2494612038693
130PANAIT FLORIANCOSMINULUI,  BL T2,  SC B  , AP 38961932233399
131LICURICI DUMITRUPITII, BL B3,  SC C AP 5995118038681
132MUNTEANU VALENTINAL PARCULUI,  BL G7,  SC A AP 10495064038802
133LICURICI D.TRUPIETII, B3 SC C AP 5995119038702
139CURTEA CEZARZIMBRULUI, 18951140038854
140DIMA ADRIAN DANIELPARCULUI,  BL G7,  SC A AP9961972235201
141LAZAR FLORIANI PERLEA,   70962052101800
142LINCAN FLORINVIILOR, 61962142233486
143BUICA CLAUDIUGARII,  G100,  SC A AP 5994582038732
144MANOLESCU MARICEL CTINCHIMIEI, BL B SC A AP 27962212233407
145LAZAR LEONARD GABRIELCOSMINULUI, BN2, SC  A AP 495142038246
146RUPA CIPRIANDEALULUI, 1152673036563
147DINU ROMAE C TINM SADOVEANU, BL B33, SC C AP 3857349035445
148TANASA LARISA IONELAIANACHE 34B , SC A AP 1357341035449
149COMAN CRISTIAN NICOLAEIALOMITEI, I1, SC A AP 4551310247063
150CHEPTANARU IONELNISIPURI, 34891502233616
151CHIRILA ADRIANAL BAII,  BL T1,  SC A AP 183704038207
152PARASCHIV ION FLORINCARAMIDARI 11912620547814
153PREDA ANGEL VIORELCARAMIDARI 35891142233731
154LAZAR IONELCARAMIFDARI 35 B86908038159
155VIZITIU ROBERT VASILEPLEVNEI, 4183726037867
156LINCAN FLORINVIILOR, 6186936038027
157NEACSU VLADIMIRM BASARAB,  BL D6, SC C,  AP 33907530212200
158BURLACU FLORIND BALASA,  BL U2,  SC A AP 5891062233707
159CALDARARU ROBERTACRISAN 2990760002908
160PANAIT VALENTINVIILOR, 61, AP 1383312038350
161PANAIT VALENTINVIILOR, 61, AP 1383769038128
162DUMITRU VIORELIANACHE 21B80672015081
163RAGALIE MARIANVIILOR, 61, AP 2083766037809
164RADU COSTELD BALASA,  BL U10,  SC G,  AP 3383305038265
165CIOBANU CLAUDIU CRISTIANM BASARAB,  BL U21,  SC A  AP 4280949038009
166IDEEA CONSTRUCT IMPEX SRLNORDULUI BL L2 SC C AP 6090757001235
167DOCHIOIU GEORGIANPARCULUI,  BL B33,  SC E  AP 8486919/037896
168BARBIERU LENUTASCOLII,  BL L6,  SC C AP 1783725037366
169PANAIT IONLUNCII, 22850890090013
170MESCOVSCHI VIORELVIILOR, 61,  AP 383731037539

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published.