Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Listă titluri executorii

În temeiul prevederilor art. 47 alin. (4),(5) lit. b) și ale alin. (6) și (7) din Legea nr. 207/2015 privind Codul de procedură fiscală, cu modificările și completările ulterioare, comunicăm că au fost emise acte administrative fiscale petru următorii contribuabili:

.crtNume prenumeAdresaNr. somatie/titlu executoriu/PV insolvabil /  Instiintare poprire
1ENE COSMINSTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. D ET. 17, SLOBOZIA Jud IALOMITA104203/20.10.2022
2ENE TUDORITA/VIORELSTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. D AP. 17, SLOBOZIA Jud IALOMITA104205/20.10.2022
3ARUICAI NICOLAE CRISTIANSTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. D AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA104161/20.10.2022
4BOBEANU GABRIELSTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. D ET. 2 AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA104167/20.10.2022
5BOBEANU VICTORIA/GHEORGHESTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. D AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA104168/20.10.2022
6CURTEA GHEORGHE/CURTEA MARCELASOS. NORDULUI NR. 127, SLOBOZIA Jud IALOMITA104055/20.10.2022 104092/20.10.2022
7CURTI COSTEL/CURTI ARGENTINASTR. NORDULUI NR. 29, SLOBOZIA Jud IALOMITA104192/20.10.2022
8CIUBUC STEFANSOS. NORDULUI NR. 23, SLOBOZIA Jud IALOMITA104052/20.10.2022
9CHIRIACESCU LIVIUSOS. NORDULUI NR. 37, SLOBOZIA Jud IALOMITA104050/20.10.2022
10CIOBOTARU PAULASOS. NORDULUI NR. 37, SLOBOZIA Jud IALOMITA104051/20.10.2022
11LEMBER RADU/LEMBER ELENASTR. NORDULUI NR. 37, SLOBOZIA Jud IALOMITA104223/20.10.2022
12LEMBER RADUSTR. NORDULUI NR. 37, SLOBOZIA Jud IALOMITA104222/20.10.2022
13GAZDARU GEORGESTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. A AP. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA104208/20.10.2022
14HEREA ION/HEREA MONICAAL. NORDULUI NR. 3 BL. V5/1 SC. F AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA104214/20.10.2022
15HEREA RAUL-DANIELSTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. F AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA104216/20.10.2022
16HEREA RAUL DANIEL PFASTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. F AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA104215/20.10.2022
17CARARUSA ADRIANSOS. NORDULUI NR. 105, SLOBOZIA Jud IALOMITA104048/20.10.2022
18CARARUSA PETRICA-DANSOS. NORDULUI NR. 103, SLOBOZIA Jud IALOMITA104049/20.10.2022
19PANAITE ECATERINA/CRISTIANSTR. NORDULUI NR. 4 BL. C1 SC. A AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA104253/20.10.2022
20SIMA OANA ANAMARIASOS. NORDULUI NR. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA104073/20.10.2022
21STAN MARINA ALEXANDRASOS. NORDULUI NR. 12 BL. T1 SC. A ET. P AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA104099/20.10.2022
22STANCIU ADRIAN/ DANIELASTR. NORDULUI NR. 4 BL. C1 SC. B AP. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA104268/20.10.2022
23OPREA AURELSTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. F AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA104250/20.10.2022
24MUNTEANU VICTORSTR. NORDULUI NR. 4 BL. C1 SC. C AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA104243/20.10.2022
25MUSTAFA LUMINITASOS. NORDULUI NR. 29, SLOBOZIA Jud IALOMITA104064/20.10.2022
26TUDOR DANIEL IULIANSTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. F AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA104276/20.10.2022
27VASILE VICTORSOS. NORDULUI NR. 29, SLOBOZIA Jud IALOMITA104076/20.10.2022
28VASILE NECULAE/LUCICASOS. NORDULUI NR. 29, SLOBOZIA Jud IALOMITA104153/20.10.2022 104283/20.10.2022
29ION IONELA MARIA/ ION ADRIAN-IONUTSOS. NORDULUI BL. T2 SC. C AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA104058/20.10.2022
30DRAGOMIR GHEORGHESOS. NORDULUI NR. 10 BL. T2 SC. B AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA104056/20.10.2022
31CIUPERCA NICOLAESOS. NORDULUI NR. 10 BL. T2 SC. B AP. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA104053/20.10.2022
32NITU VIORICA GABRIELASOS. NORDULUI BL. T2 SC. C AP. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA104067/20.10.2022 104096/20.10.2022
33MOROIANU FLORENTINABD. COSMINULUI NR. 5 BL. U26 SC. A ET. 8 AP. 43104629/21.10.2022
34CEACAREANU ALEXANDRU MARIANAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. B AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA104572/21.10.2022
35PRICOP MIHAI ANDREIAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. B AP. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA104655/21.10.2022
36ION ADRIAN IONUTSOS. NORDULUI NR. 10 BL. T2 SC. C AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA104057/20.10.2022
37MANEA DUMITRUSTR. NORDULUI NR. 5 BL. V10 SC. A AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA104227/20.10.2022
38MANEA DUMITRUSTR. NORDULUI NR. 5 BL. V10 SC. A AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA104621/21.10.2022
39NADRAG STANICABD. 24 IANUARIE 1859 NR. 7104244/20.10.2022
40COTES DOBRITASTR. NORDULUI NR. 10 BL. V3 SC. A AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA104188/20.10.2022
41BAJAN CONSTANTIN/BAJAN VALENTINASOS. NORDULUI NR. 23, SLOBOZIA Jud IALOMITA104089/20.10.2022 104047/20.10.2022
42VARGA MIHAELA- DANIELASTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. B AP. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA104152/20.10.2022
43VLASCEANU MIHAILSTR. NORDULUI NR. 4 BL. C1 SC. A ET. 4 AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA104285/20.10.2022
44POPA LUCIA ROXANASOS. NORDULUI NR. 12 BL. T1 SC. C AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA104068/20.10.2022
45TUDOR FLORIN-CRISTIANSTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. F AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA104277/20.10.2022
46ACHIM FLOREA/TOADER CORNELIA/ACHIM LEANAAL. NORDULUI NR. 7 BL. V5/2 SC. C AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA104548/21.10.2022
47CAMPEANU GHEORGHE/DIDINASTR. NORDULUI NR. 7 BL. V11 SC. B AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA104178/20.10.2022
48BOJOGA LEONARDOSTR. NORDULUI NR. 3 BL. V9 SC. A ET. P AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA104170/20.10.2022
49BAICU SIMION STERE/STANUTASTR. NORDULUI NR. 3 BL. V9 SC. B AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA104163/20.10.2022
50BAICU SIMION VIORELSTR. NORDULUI NR. 3 BL. V9 SC. B AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA104164/20.10.2022
51ANDREI MIHAELA DANIELA/ ANDREI ALEXANDRUSTR. NORDULUI NR. 5 BL. V10 SC. C ET. 4 AP. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA104158/20.10.2022
52BOJOGA ANGELA/LEONARDOSTR. NORDULUI BL. V9 SC. A AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA104169/20.10.2022
53BLIDARU CRISTIANAL. NORDULUI NR. 7 BL. V5/2 SC. C AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA104562/21.10.2022
54BUCUR IULIAN/MARILENASTR. NORDULUI NR. 8 BL. V2 SC. C ET. 1 AP. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA104177/20.10.2022
55CONSTANTIN IONUTSTR. NORDULUI NR. 10 BL. V3 SC. A AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA104186/20.10.2022
56INTREPRINDERE INDIVIDUALA STANCIU NICOLETA AURORASTR. NORDULUI NR. 7 BL. V11 SC. A AP. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA104219/20.10.2022
57ENE SANDUSTR. NORDULUI NR. 10 BL. V3 SC. B AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA104204/20.10.2022
58DRAGHICI EUGENIA/LAURENTIU /DRAGHICI CONSTANTINSTR. NORDULUI NR. 5 BL. V10 SC. C AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA104197/20.10.2022
59DUMITRU LUCIANAL. NORDULUI NR. 3 BL. V10 SC. C AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA104589/21.10.2022
60DUTA ADRIANSTR. NORDULUI NR. 5 BL. V10 SC. C AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA104202/20.10.2022
61MIHAI VASILICASTR. NORDULUI NR. 6 BL. D1 SC. C AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA104234/20.10.2022
62MILITARU VICTOR/ MIRELASTR. NORDULUI NR. 6 BL. D1 SC. C AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA104238/20.10.2022
63MARIN GINEL-CRISTINELSTR. NORDULUI NR. 7 BL. V11 SC. B AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA104229/20.10.2022
64MIRICA ANICA/PAVELSTR. NORDULUI NR. 7 BL. V11 SC. B AP. 17, SLOBOZIA Jud IALOM104241/20.10.2022
65ISTRATE ELENAAL. NORDULUI NR. 7 BL. V5/2 SC. B AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA104614/21.10.2022
66MARIN PETRE/ TITISTR. NORDULUI NR. 1 BL. V8 SC. C ET. 3 AP. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA104231/20.10.2022
67LUNGU MARIANSTR. NORDULUI NR. 1 BL. V8 SC. C ET. 2 AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA104224/20.10.2022
68PANAIT FLORICA/VALICASTR. NORDULUI NR. 5 BL. V10 SC. C ET. 1 AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA104251/20.10.2022
69JANTEA GEORGIANASTR. NORDULUI NR. 8 BL. V2 SC. D AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA104221/20.10.2022
70PIRJOL ELENA/CRISTIAN-IONSTR. NORDULUI NR. 5 BL. V10 SC. D ET. 1 AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA104257/20.10.2022
71OLARU SOFIA/IONSTR. NORDULUI NR. 5 BL. V10 SC. C AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA104249/20.10.2022
72VIZIREANU MAGDALENA/DUMITRUSTR. NORDULUI NR. 5 BL. V10 SC. B AP. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA104284/20.10.2022
73STANCIU SORINSTR. NORDULUI NR. 7 BL. V11 SC. A ET. 4 AP. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA104270/20.10.2022
74STANCIU NICOLETA-AURORASTR. NORDULUI NR. 7 BL. V11 SC. A AP. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA104269/20.10.2022
75SCOBIOALA RODICASTR. NORDULUI NR. 5 BL. V10 SC. B AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA104265/20.10.2022
76RUSU VERAAL. NORDULUI NR. 7 BL. V5/2 SC. B AP. 17, SLOBOZIA Jud IALOMITA104662/21.10.2022
77RUSU IOANAL. NORDULUI NR. 7 BL. V5/2 SC. B AP. 17, SLOBOZIA Jud IALOMITA104661/21.10.2022
78RADUCANU ZINA-MARIANASTR. NORDULUI BL. V8 SC. C AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA104262/20.10.2022
79RADUCANU ALEXANDRU VALENTIN/RADUCANUZINA-MARIANA  STR. NORDULUI BL. V8 SC. C AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA  104261/20.10.2022
80VASILE ELENA/STELICASTR. NORDULUI NR. 8 BL. V2 SC. D AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA104282/20.10.2022
81VASILE ELENAAL. NORDULUI BL. V2 SC. D AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA104678/21.10.2022
82PALANET FLORIANAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. A AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA104637/21.10.2022
83PANDURU COSMIN ALEXANDRUAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. B AP. 40, SLOBOZIA Jud IALOMITA104640/21.10.2022
84PANAIT VASILICA/NICA VALENTINA-LUMINITAAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. A ET. 3 AP. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA104639/21.10.2022
85NECHIFOR MARINICAAL. NORDULUI NR. 8 BL. M7 SC. A AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA104633/21.10.2022
86PANDURU STANAAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. B AP. 40, SLOBOZIA Jud IALOMITA104641/21.10.2022
87PETRESCU ZENOBIA/MIRCEAAL. NORDULUI NR. 1A BL. F7 SC. A ET. 3 AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA104646/21.10.2022
88PREDA RAZVAN IULIAN PFASTR. GHEORGHE DOJA NR. 27, SLOBOZIA Jud IALOMITA104653/21.10.2022
89POPIRLAN NICOLAEAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. A AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA104652/21.10.2022
90POPA LAURENTIUAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. A AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA104651/21.10.2022
91PARASCHIV FLORIN-GHEORGHEAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. B AP. 20, SLOBOZIA Jud IALOMITA104642/21.10.2022
92PRICOP DANIEL/DUMITRAAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. B AP. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA104654/21.10.2022
93PANAIT VASILICAAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. A AP. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA104638/21.10.2022
94MIREA CONSTANTIN/ELENAAL. NORDULUI NR. 1A BL. F7 SC. A AP. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA104626/21.10.2022
95NASTASE FANELAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. B AP. 29, SLOBOZIA Jud IALOMITA104631/21.10.2022
96NEAGU CONSTANTA/DORUAL. NORDULUI NR. 6 BL. M6 SC. A ET. 1 AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA107299/26.10.2022
97NICOLESCU ADRIAN/ALEXANDRINAAL. NORDULUI NR. 8 BL. M7 SC. A AP. 20, SLOBOZIA Jud IALOMITA104635/21.10.2022
98NISTOR GEORGETA CATIAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. C AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA104636/21.10.2022
99POPA DANIELAAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. C AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA104650/21.10.2022
100RADU MARIA/STEFANAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. A AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA104657/21.10.2022
101LENTU IONUT-VALENTINAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. B AP. 26, SLOBOZIA Jud IALOMITA104618/21.10.2022
102IVANCEA MARIANAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA104615/21.10.2022
103ION GHERGHINAAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. B AP. 26, SLOBOZIA Jud IALOMITA104610/21.10.2022
104INTREPRINDERE INDIVIDUALA ROBE CLAUDIA MIHAELAAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. A AP. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA104606/21.10.2022
105IOAN VASILICAAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. B ET. 1 AP. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA104608/21.10.2022
106IONITA CRISTIAN ROMEO/IONITA DANIELA DUMITRAAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. B ET. 1 AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA104612/21.10.2022
107IONITA ADINA ELENAAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. B AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA104611/21.10.2022
108HONCIU PETRONELA-MONICAAL. NORDULUI NR. 8 BL. M7 SC. A AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA104601/21.10.2022
109GAVRILAS MANUEL COSTINELAL. NORDULUI BL. L7 SC. B AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA104596/21.10.2022
110GAVRIL GEORGETA CATI/GAVRIL  VASILEAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. C ET. P AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA104595/21.10.2022
111GRUIA IORDANAL. NORDULUI NR. 6 BL. M6 SC. B  AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA104600/21.10.2022
112ENCIU MARGARETAAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. C AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA104591/21.10.2022
113DINU – COSTACHE IOANA/ DINU FLORINAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. B ET. 1 AP. 25, SLOBOZIA Jud IALOMITA104583/21.10.2022
114DAMIAN LUMINITAAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. A AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA104579/21.10.2022
115DAMIAN MADALINAAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. B AP. 23, SLOBOZIA Jud IALOMITA104580/21.10.2022
116DRAGAN CORNEL/ANICAAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. A AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA104586/21.10.2022
117CHIRU IONEL/MIHAELAAL. NORDULUI NR. 6 BL. M6 SC. A AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA104573/21.10.2022
118CONSTANTINESCU ANGELA CRISTINAAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. B AP. 37, SLOBOZIA Jud IALOMITA104578/21.10.2022
119CIRSTICA NICOLAEAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. B AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA104575/21.10.2022
120CHIVU ELIZABET NARCISAAL. NORDULUI NR. 8 BL. M7 SC. A AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA104574/21.10.2022
121BONEA LUPU ALEXANDRUAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. B ET. 4 AP. 39, SLOBOZIA Jud IALOMITA104564/21.10.2022
122BONEA-LUPU VALENTIN/BONEA  LUPU ALINAAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. B AP. 39, SLOBOZIA Jud IALOMITA104565/21.10.2022
123BALAUZ CARMEN CAMELIA/ALISTAR VIRGILAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA104559/21.10.2022
124BALAN RADUAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. C ET. P AP. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA104558/21.10.2022
125BORDEIANU MIHAELAAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. B AP. 10, SLOBOZIA JUD IALOMITA104566/21.10.2022
126BOTEA NICUSOR/GULEA ELENA  AL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. A ET. 4 AP. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA  104567/21.10.2022
127ALISTAR LUCIAN IONUTAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA104551/21.10.2022
128ALISTAR CORNELIA VALERIAAL. NORDULUI BL. F8 SC. B AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA104550/21.10.2022
129MIHAILA MARIANAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. C AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA104624/21.10.2022
130MANAILA LENUTAAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. A AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA104619/21.10.2022
131MILEA NICUSOR VASILEAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. C AP. 60, SLOBOZIA Jud IALOMITA104625/21.10.2022
132ZARNESCU DUMITRU-DANIELAL. NORDULUI BL. L1 SC. A AP. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA104685/21.10.2022
133VASILE GABRIELAAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. C AP. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA104679/21.10.2022
134VLAD SICA/NICOLAEAL. NORDULUI NR. 8 BL. M7 SC. A AP. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA104684/21.10.2022
135VILCU LENUTA/COSTELAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. B AP. 34, SLOBOZIA Jud IALOMITA104682/21.10.2022
136UNGUREANU MARIANAAL. NORDULUI NR. 8 BL. M7 SC. B ET. 4 AP. 17, SLOBOZIA Jud IALOMITA104677/21.10.2022
138TANASE CONSTANTINAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. B AP. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA104671/21.10.2022
139TESILEANU GEORGIANA VIORICAAL. NORDULUI NR. 8 BL. M7 SC. A ET. 4 AP. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA104673/21.10.2022
140NICA VASILESTR. NORDULUI NR. 12 BL. T1 SC. B AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA104247/20.10.2022
141STERIAN IOANAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. B AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA104669/21.10.2022
142STANESCU VICTOR/STANESCU ZAMFIRICA COSTELAAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. A ET. 4 AP. 20, SLOBOZIA Jud IALOMITA104667/21.10.2022
143SCURTU CONSTANTIN/SCURTU MIHAELA ILEANAAL. NORDULUI NR. 6 BL. M6 SC. B AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA104664/21.10.2022
144SACUIU VASILE/PETRICAAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. B ET. 4 AP. 37, SLOBOZIA Jud IALOMITA104663/21.10.2022
145CRISTESCU CATALINA CLAUDIASOS. NORDULUI NR. 12 BL. T1 SC. A ET. 2 AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA104091/20.10.2022
Nr.crt.Nume prenumeAdresaNr. somatie/titlu executoriu/PV insolvabil /  Instiintare poprire
1SHTEFIENESKU DIANASTR. IALOMITEI BL. B33 SC. A AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA22429/17.02.2022
2PETRESCU FRANCISC-TIBERIU/PETRESCU CAMELIASTR. MOLIDULUI NR. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA12069/27.01.2022 12076/27.01.2022
3CALIN FERNANDO IONUT/ANDREEASTR. PINULUI NR. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA13127/31.01.2022 13125/31.01.2022
Nr.crt.Nume prenumeAdresaNr. somatie/titlu executoriu/PV insolvabil /  Instiintare poprire
1SUCIU VIORICA/VASILESTR. MIHAIL KOGALNICEANU NR. 36A15095/07.02.2022
2STEFAN FLORINSTR. VASILE ALECSANDRI NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA6195/17.02.2022
3MUSTAFA CRISTINASTR. VASILE ALECSANDRI NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA6242/17.01.2022
4ROMAN IONUT  DANIELSTR. VIITOR NR. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA6536/17.01.2022
5PETCU TONIA/TANASE MARIA/MUNTEANU C-TIN/DUMITRESCU E./CANDELA ANICA/FOIAGU TUDORA/LUNGU MARGARETASTR. VIILOR NR. 20, SLOBOZIA Jud IALOMITA5498/14.01.2022
6DRAGULIN CRISTIAN GEORGESTR. POIENI NR. 34, SECTOR 4 BUCURESTI5763/14.01.2022
7TANASE FLORIN ROBERTSTR. VIITOR NR. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA6571/17.01.2022
8Fetica Marian-FETICA ECATERINASTR. VASILE ALECSANDRI NR. 2 BL. MB1 SC. C AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA6240/17.01.2022
9VOICU STANSTR. VASILE ALECSANDRI NR. 13B, SLOBOZIA Jud IALOMITA8111/17.01.2022
10TROACA IONUT VALENTINSTR. VIITOR NR. 23, SLOBOZIA Jud IALOMITA6560/17.01.2022
11SALIR DORELSTR. VIITOR NR. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA6570/17.01.2022
12ANDREI GEORGE SILVIAN/ ELENASTR. VIITOR NR. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA6257/17.01.2022
13OCHIVERZI IULIANSTR. INDEPENDENTEI NR. 49, SLOBOZIA Jud IALOMITA3477/11.01.2022
14BRACAU CATALINSTR. VIITOR NR. 61 AP. 22, SLOBOZIA Jud IALOMITA6566/17.01.2022
15IONITA MIRCEA CATALINSTR. VASILE ALECSANDRI NR. 2 BL. MB1 SC. B AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA6051/17.01.2022
16MUREA FLORIN- TAILORSTR. VIITOR NR. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA6495/17.01.2022
17BARBU ALEXANDRUSTR. VIITOR NR. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA6263/17.01.2022
181BARBU FLORINSTR. VIITOR NR. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA6565/17.01.2022
920VASILE BOGDANSTR. PLEVNEI NR. 52, SLOBOZIA Jud IALOMITA7150/18.01.2022
21IBRIS VASILESTR. PLEVNEI NR. 25, SLOBOZIA Jud IALOMITA6913/18.01.2022
22GLONT CRISTIAN STEFANSTR. PLEVNEI BL. 13B SC. A AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA7136/18.01.2022
23BRAN AMARSTR. PLEVNEI NR. 51, SLOBOZIA Jud IALOMITA6727/18.01.2022
24BALUS STEFANITA ADRIANSTR. PLEVNEI NR. 57, SLOBOZIA Jud IALOMITA7126/18.01.2022
25VLADU IULIAN-MARIUSSTR. MIHAI EMINESCU NR. 10 BL. MB11 SC. D ET. 2 AP. 12, SLOBOZIA Jud Ialomita5512/14.01.2022 5515/14.01.2022
26VIZITIU ROBERT VASILESTR. PLEVNEI NR. 41, SLOBOZIA Jud IALOMITA7094/18.01.2022
27DUMITRESCU TUDORSTR. PLEVNA  NR. 306849/18.01.2022
28STOICESCU ANTONSTR. PLEVNEI BL. 13B SC. A ET. 1 AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA7148/18.01.2022
29STANESCU RODICA MARILENA/IONEL CLAUDIUSTR. PLEVNEI NR. 2 BL. 15B SC. A AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA7147/18.01.2022
30RADANEA NICOLAE-CRISTIANSTR. VINATORI NR. 4 BL. 41 SC. B AP. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA5542/14.01.2022 5550/14.02.2022
31VIZITIU GEU/NICUSORSTR. PLEVNEI NR. 41, SLOBOZIA Jud IALOMITA7093/18.01.2022
32VIZITIU ANA MARIA DANIELASTR. PLEVNEI NR. 41, SLOBOZIA Jud IALOMITA7151/18.01.2022
33RADU TANASE DANIELSTR. PLEVNEI NR. 43A, SLOBOZIA Jud IALOMITA7142/18.01.2022
34NITU VICTOR-CATALIN/NITU ANDREEA GEANINASTR. PLEVNEI NR. 5 BL. 15B SC. A ET. 1 AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA7141/18.01.2022
35DUMITRACHE NICOLETASTR. PLEVNA BL. 15B SC. A ET. 4 AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA7134/18.01.2022
36SOARE ALEXANDRU DANUTSTR. PLEVNEI NR. 79, SLOBOZIA Jud IALOMITA6962/18.01.2022
37STAN MIHAELASTR. PLEVNEI NR. 65, SLOBOZIA Jud IALOMITA7145/18.01.2022
38IBRIS ADRIANSTR. PLEVNEI NR. 25, SLOBOZIA Jud IALOMITA6911/18.01.2022
39CRINTEA GHEORGHESTR. PLEVNEI NR. 55, SLOBOZIA Jud IALOMITA7131/18.01.2022
40CRACIUN CONSTANTASTR. PLEVNEI NR. 39, SLOBOZIA Jud IALOMITA7130/18.01.2022
41CHIRITA{TUDORACHE} MIHAELASTR. PLEVNEI NR. 39, SLOBOZIA Jud IALOMITA6779/18.01.2022
42MORARU VIORELSTR. PLEVNEI BL. 15B SC. A AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA7140/18.01.2022
43MARIN NICOLAESTR. PLEVNEI NR. 27A, SLOBOZIA Jud IALOMITA7139/18.01.2022
44ENCIU IONELSTR. PLEVNA NR. 43, SLOBOZIA Jud IALOMITA6853/18.01.20222 6859/18.01.2022
45DUMITRACHE STELEA/STEFANASTR. PLEVNEI NR. 2 BL. 15B SC. A AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA7135/18.01.2022
46CHERIM BELGINSTR. PLEVNEI NR. 65, SLOBOZIA Jud IALOMITA6762/18.01.2022
47CEACARESCU ADRIAN GABRIELSTR. PLEVNEI NR. 55A, SLOBOZIA Jud IALOMITA6753/18.01.2022
48STAN GHEORGHESTR. PLEVNEI NR. 57A, SLOBOZIA Jud IALOMITA7144/18.01.2022
49TUTULAN FLORINSTR. PLEVNEI NR. 44, SLOBOZIA Jud IALOMITA7065/18.01.2022
50VALCU PUICASTR. PLEVNEI NR. 65, SLOBOZIA Jud IALOMITA7149/18.01.2022
51VIZITIU CLAUDIU NICUSORSTR. PLEVNEI NR. 41, SLOBOZIA Jud IALOMITA7087/18.01.2022
52DUNA VASILE / GORCIU GEORGETAAL. RONDA NR. 2 BL. 44 SC. C AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA5888/17.01.2022
53MIREA CLAUDIA-ADINASTR. VASILE ALECSANDRI NR. 2 BL. MB1 SC. C AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA6096/17.01.2022
54GLONT AURORA MIRELASTR. PLEVNEI BL. 13B SC. A AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA6897/18.01.2022
55VIZITIU FLORENTINA LOLASTR. PLEVNEI NR. 41, SLOBOZIA Jud IALOMITA7092/18.01.2022
56BOCA CRISTESCU /DUMAN RITASTR. PLEVNEI NR. 43A, SLOBOZIA Jud IALOMITA6721/18.01.2022
57BRAN AMARSTR. PLEVNEI NR. 51, SLOBOZIA Jud IALOMITA6730/18.01.2022
58VIZITIU CAMELIASTR. PLEVNEI NR. 41, SLOBOZIA Jud IALOMITA7082/18.01.2022
Nr.crt.Nume prenumeAdresaNr. somatie/titlu executoriu/PV insolvabil /  Instiintare poprire
1OPREA AURELSTR. NORDULUI NR. 2 BL. V5/1 SC. F AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA1498/06.01.2022
2SCARLAT MARIUS-IONUTSTR. INDEPENDENTEI NR. 40, SLOBOZIA Jud IALOMITA3605/11.01.2021
3MARIN ION/MARIN MARIN/DRAGOMIR VASILICACom. SCANTEIA JUD IALOMITA5739/14.01.2022
Nr.crt.Nume prenumeAdresaNr. somatie/titlu executoriu/PV insolvabil /  Instiintare poprire
1ACHIM FLOREA/TOADER CORNELIA/ACHIM LEANAAL. NORDULUI NR. 7 BL. V5/2 SC. C AP. 22021-108105
2ANDRIES NICUAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 42021-108110
3BACANU NICULINA/GHEORGHEAL. NORDULUI NR. 7 BL. V5/2 SC. A AP. 32021-108113
4BALAS NICUSOR VALENTINAL. NORDULUI BL. L2 SC. B AP. 262021-108116
5BERBECEL CORNEL-AURELIAN/LIGIA CARMENAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. A AP. 202021-108120
6BOTEA NICUSOR/GULEA ELENAAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. A ET. 4 AP. 182021-108126
7BUCHEARIU NICOLAEAL. NORDULUI NR. 1 BL. V8 SC. B AP. 52021-108129
8BUCHIARIU FLORIN CONSTANTINAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A ET. 1 AP. 72021-108130
9CALOIANU GEORGIAN-CATALINAL. NORDULUI BL. M1 SC. A AP. 172021-108133
10CEACARESCU ALEXANDRU MARIANAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. B AP. 42021-108134
11CHIRU IONEL/MIHAELAAL. NORDULUI NR. 6 BL. M6 SC. A AP. 42021-108136
12CIOROIU COSTELAL. NORDULUI NR. 7 BL. V5/2 SC. B AP. 52021-108137
13COCOS NICUSORSTR. NORDULUI NR. 109, SLOBOZIA Jud IALOMITA2021-109689
14COMSA ION/GEORGETAAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A ET. 1 AP. 82021-108142
15CONSTANTINESCU ANGELA CRISTINAAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. B AP. 372021-108143
16CRISTEA PETRUTAAL. NORDULUI NR. 7 BL. V5/2 SC. B ET. 2 AP. 82021-108144
17DAMASCHIN ALEXANDRU MARIANAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. C AP. 82021-108145
18DOBRE ANAAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. C AP. 412021-108147
19GAVRIL GEORGETA CATI/GAVRIL  VASILEAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. C ET. P AP. 42021-108159
20GHIOCA MARIAN IULIANAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 182021-108161
21GHITA MADALINA ANDREEAAL. NORDULUI BL. L1 SC. C AP. 42021-108162
22HONCIU PETRONELA-MONICAAL. NORDULUI NR. 8 BL. M7 SC. A AP. 132021-108166
23HUZUNA ELENAAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. C AP. 462021-108171
24IANTUC LAURENTIU VIORELAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. A AP. 152021-108172
25INTREPRINDERE INDIVIDUALA ROBE CLAUDIA MIHAELAAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. A AP. 32021-108173
26IOAN VASILICAAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. B ET. 1 AP. 72021-108174
27ION GHERGHINAAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. B AP. 262021-108176
28ION SIMONAAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. A AP. 152021-108177
29IONITA CRISTIAN ROMEO/IONITA DANIELA DUMITRAAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. B ET. 1 AP. 82021-108178
30IORDACHE IONAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. B ET. 4 AP. 182021-108179
31IOSIF PETREAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. B ET. 1 AP. 272021-108181
32IOVOAEA MIHAIAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. A AP. 62021-108182
33ISTRATE ION/MARIANAAL. NORDULUI NR. 8 BL. M7 SC. B AP. 172021-108185
34IVANCEA MARIANAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 132021-108186
35LEMBER ALIN GEORGIANAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 12021-108187
36LEMBER MARIN/NUTAAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 12021-108188
37LEMBER MARIUS COSTELAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 12021-108189
38LUPU VASILEAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. A AP. 82021-108191
39MARIN GINEL-CLAUDIUAL. NORDULUI NR. 74 BL. V11 SC. B ET. 1 AP. 62021-108194
40MARINACHE NICUSOR/CORNELIAAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. A AP. 182021-108195
41MARIN MARIANSTR. NORDULUI NR. 7 BL. V11 SC. B AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA2021-119101
42MATEI ANDREI ALEXANDRUAL. NORDULUI BL. V5/2 SC. B AP. 22021-108196
43MAXIM FRUSINICAAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. B AP. 402021-108197
44MIHAI STEFAN CATALIN PFAAL. NORDULUI BL. V5/1 SC. D AP. 192021-108198
45MIHAILA MARIANAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. C AP. 132021-108199
46MILEA NICUSOR VASILEAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. C AP. 602021-108200
47NEAGU CONSTANTA/DORUAL. NORDULUI NR. 6 BL. M6 SC. A ET. 1 AP. 82021-108210
48NICA CRISTIAN/DANAAL. NORDULUI NR. 6 BL. M6 SC. A AP. 122021-108213
49NISTOR GEORGETA CATIAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. C AP. 42021-108215
50PARASCHIV FLORIN-GHEORGHEAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. B AP. 202021-108221
51PARASCHIV IONELAAL. NORDULUI BL. M8 SC. B AP. 202021-108222
52PASCU ALEXANDRU DANIELSTR. NORDULUI NR. 7 BL. V11 SC. B AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA2021-109776
53PAUN ILIEAL. NORDULUI BL. V11 SC. B AP. 132021-108223
54PETCANA MIRELA MARIAAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. B AP. 402021-108225
55PLETEA FLORINAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 92021-108231
56PLETEA VASILICA/IONELAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 92021-108232
57PONORAN GHEORGHEAL. NORDULUI BL. L7 SC. B AP. 62021-108234
58POPA DANIELAAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. C AP. 162021-108235
59POPA LAURENTIUAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. A AP. 132021-108236
60POPIRLAN NICOLAEAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. A AP. 112021-108237
61PRICOP MIHAI ANDREIAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. B AP. 192021-108239
62RADU FLORIN IONUTAL. NORDULUI NR. 6 BL. M6 SC. B AP. 182021-108240
63SACUIU VASILE/PETRICAAL. NORDULUI NR. 4 BL. L2 SC. B AP. 372021-108248
64SCURTU CONSTANTIN/SCURTU MIHAELA ILEANAAL. NORDULUI NR. 6 BL. M6 SC. B AP. 102021-108250
65SFINTES MIHAIAL. NORDULUI NR. 1 BL. V8 SC. B AP. 52021-108252
66SIMOIU SILVIUAL. NORDULUI NR. 1 BL. M1 SC. B ET. 1 AP. 252021-108253
67SPINU ION/NICULINAAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. C AP. 12021-108254
68STANESCU VICTOR/STANESCU ZAMFIRICA COSTELAAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. A ET. 4 AP. 202021-108259
69STEFANESCU MARIAAL. NORDULUI NR. 1A BL. F7 SC. B AP. 362021-108260
70STERIAN IOANAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. B AP. 132021-108261
71STOENESCU ADRIANAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. C AP. 12021-108262
72TANASE Cristinel pt. Tanase CONSTANTINAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. B AP. 192021-108263
73TANASESCU NICOLAEAL. NORDULUI NR. 10 BL. M8 SC. A AP. 192021-108265
74TOMA MIHAI-DANIELAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. A AP. 182021-108266
75TOPLICEANU CEZARINA ANAAL. NORDULUI NR. 3 BL. L1 SC. A ET. 1 AP. 82021-108267
76TUDOR CONSTANTINAL. NORDULUI NR. 5 BL. L7 SC. C AP. 122021-108268
77URSE MARIANAL. NORDULUI BL. V11 SC. B AP. 102021-108271
78VASILE NECULAE/LUCICAAL. NORDULUI NR. 292021-106272, 2021-106273
79VASILESCU SEBASTIAN IONUTAL. NORDULUI BL. L1 SC. A AP. 172021-108273
80VILCU GEORGE-ALEXANDRUAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. B AP. 342021-108274
81VILCU GHEORGHITA/CATERINAAL. NORDULUI NR. 2 BL. F8 SC. A AP. 202021-108275
82ZARNESCU DUMITRU-DANIELAL. NORDULUI BL. L1 SC. A AP. 192021-108278
1ALEXANDRU GEORGE ALINSTR. IALOMITEI BL. B26 SC. B AP. 362021-113778
2ALIMAN ELENA-DORINA/IONSTR. IALOMITEI NR. 12 BL. B26 SC. A ET. 3 AP. 132021-113779
3ANDREI CONSTANTIN/SITASTR. IALOMITEI NR. 10 BL. I3 SC. B ET. 1 AP. 272021-113780
4BADEA CORNELSTR. IALOMITEI NR. 12 BL. B26 SC. A AP. 92021-113782
5BARAGAN MARIAN/BARAGAN ALINASTR. IALOMITEI NR. 12 BL. B26 SC. B AP. 262021-113783
6BARBU AVENTURASTR. IALOMITEI NR. 6 BL. I1 SC. A AP. 182021-113784
7BARBU IONSTR. IALOMITEI NR. 18 BL. B32 SC. A AP. 202021-113785
8BEJAN MARCELSTR. IALOMITEI NR. 18 BL. B32 SC. D ET. 1 AP. 452021-113787
9BELCIUG COSTINELSTR. IALOMITEI BL. B35 SC. A AP. 102021-113788
10BITA ANDREISTR. IALOMITEI NR. 6 BL. I1 SC. B ET. 4 AP. 372021-113790
11BOGDAN MIA MIRELASTR. IALOMITEI BL. I1 SC. A AP. 22021-113793
12BORDEA VICTOR CONSTANTINSTR. IALOMITEI BL. I1 SC. A AP. 192021-113794
13BUCUR ELENASTR. IALOMITEI NR. 9 BL. B35 SC. C AP. 342021-113797
14BUCUR FLORIANSTR. IALOMITEI NR. 9 BL. B35 SC. C AP. 342021-113798
15BUCUR FLORIAN/MARIA MAGDALENASTR. IALOMITEI NR. 9 BL. B35 SC. C AP. 342021-113799
16CALOTA CRISTIAN-DRABI/CALOTA ANAMARIASTR. IALOMITEI BL. B29 SC. A AP. 12021-113804
17CHIRITESCU ADRIANSTR. IALOMITEI NR. 12 BL. B26 SC. B AP. 392021-113806
18COMAN CRISTIAN-NICOLAESTR. IALOMITEI BL. I1 SC. A AP. 42021-113810
19CONSTANTIN JAN/GEORGICASTR. IALOMITEI NR. 14 BL. B29 SC. A AP. 62021-113812
20COSTACHE SORINA-NICOLETASTR. IALOMITEI NR. 4 BL. I9 SC. A AP. 52021-113815
21DIACONU STEFANSTR. IALOMITEI NR. 10 BL. I3 SC. A AP. 42021-113820
22FATU ALIN VALENTINSTR. IALOMITEI NR. 5 BL. B30 SC. B AP. 192021-113826
23FATU ALINA DANASTR. IALOMITEI NR. 5 BL. B30 SC. B AP. 192021-113827
24FINICA PETRE/FINICA GEORGETASTR. IALOMITEI BL. B32 SC. A AP. 172021-113828
25GANEA COSMINSTR. IALOMITEI BL. I3 SC. B AP. 242021-113832
26GAVRILA ANDREI/ECATERINASTR. IALOMITEI NR. 18 BL. B32 SC. D AP. 592021-113833
27GHEORGHE SULTANA/NICOLAESTR. IALOMITEI NR. 4 BL. I9 SC. B AP. 242021-113835
28GHICA COSMIN IONUTSTR. IALOMITEI NR. 8 BL. I2 SC. B AP. 312021-113839
29GHITA CORNEL EDUARDSTR. IALOMITEI NR. 4 BL. I9 SC. A AP. 112021-113841
30GURLEA STEFANSTR. IALOMITEI NR. 9 BL. B35 SC. A AP. 22021-113842
31IANCU MARINSTR. IALOMITEI BL. B24 SC. B ET. 342021-113844
32ION MARIAN/LILIANASTR. IALOMITEI NR. 10 BL. I3 SC. A AP. 202021-113847
33MANEA IONUT CATALINSTR. IALOMITEI BL. I3 SC. A AP. 192021-113854
34MANOLESCU SANDESTR. IALOMITEI NR. 18 BL. B32 SC. A AP. 122021-113856
35MIU NICOLAE/CONSTANTINASTR. IALOMITEI NR. 10 BL. I3 SC. B ET. 4 AP. 392021-113864
36NEAGU CATALIN-CORNELSTR. IALOMITEI BL. I2 SC. A AP. 192021-113872
37NECULA IONSTR. IALOMITEI BL. B29 SC. B AP. 262021-113873
38OCHEA VALENTINSTR. IALOMITEI BL. B32 SC. A AP. 202021-113880
39PARASCHIV FLOREASTR. IALOMITEI NR. 18 BL. B32 SC. D AP. 512021-113886
40POPESCU FLORIN LUMINITASTR. IALOMITEI NR. 2 BL. B32 SC. D AP. 422021-113897
41ROBE VALENTIN-NICOLAESTR. IALOMITEI NR. 8 BL. I2 SC. B AP. 232021-113905
42SARBU DRAGULIN/AURELIASTR. IALOMITEI NR. 12 BL. B26 SC. B AP. 312021-113907
43SERBAN GEORGIANA/DANIELSTR. IALOMITEI NR. 10 BL. I3 SC. A AP. 22021-113911
44STROE DRAGOS-CONSTANTINSTR. IALOMITEI NR. 14 BL. B29 SC. B AP. 282021-113924
45TUDOSE ELVIS-DANUT/ANTONELA-FILOMENASTR. IALOMITEI NR. 16 BL. B1/29 SC. A AP. 182021-113928
46UDUDUI MARIAN IONSTR. IALOMITEI BL. I3 SC. A AP. 162021-113932
47Ududui Ion pt. UDUDUI NECULAE-GHEORGHE/MARIASTR. IALOMITEI NR. 10 BL. I3 SC. A AP. 162021-113933
48VINTILA GHEORGHITA/VASILESTR. IALOMITEI NR. 16 BL. B1/29 SC. A AP. 172021-113936
49Zlotea Iulian pt. ZLOTEA NEDELEA/IONSTR. IALOMITEI NR. 9 BL. B35 SC. B AP. 202021-113941
50ANDREI MARIANAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A ET. 1 AP. 432021-114202, 2021-114861
51ANDREI VERONICAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 252021-114203
52ANTON NICOLETA LILIANAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A ET. 2 AP. 712021-114205
53BUGA DAN/DANIELAAL. PARCULUI  NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 392021-114228
54CASLALAU LUMINITAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 402021-114233
55CIRSTOCEA STAN-AURELAL. PARCULUI NR. 3 BL. B36 SC. D AP. 712021-114236
56CURSARU MARIAN/PETRUTAAL. PARCULUI NR. 1 BL. H1 SC. E AP. 842021-114242
57DIMA ADRIAN DANIELAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 92021-114244
58DIMA ELISABETAAL. PARCULUI BL. G7 SC. A AP. 92021-114245, 2021-114862
59DRAGOMIR IONEL ROMEOAL. PARCULUI  NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 382021-114249
60DUMITRU MARIAN DANIELAL. PARCULUI BL. G7 SC. A AP. 942021-114260
61ENCIU ALEXANDRUAL. PARCULUI  NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 1152021-114264
62ENE AURELIANAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 972021-114265
63ENE VALENTIN GHEORGHEAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 222021-114268
64GHIOC GEORGEAL. PARCULUI NR. 5 BL. B34 SC. C AP. 252021-114290
65HOREIC ALEXANDRUAL. PARCULUI BL. H1 SC. A AP. 142021-114296
66HRISTEA IONAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 522021-114297
67IACOB MARIA-NUTIAL. PARCULUI BL. G7 SC. A AP. 582021-114298
68ILIE FLOREAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 292021-114300
69ILIE OVIDIU MARIANAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 872021-114301
70ION CONSTANTINAL. PARCULUI BL. G7 SC. A AP. 942021-114303
71IORGOIU GHEORGHE/DORINAAL. PARCULUI NR. 3 BL. B36 SC. C AP. 492021-114310
72Iosif Iuliana pt. IOSIF STEFANAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 1142021-114311
73LAZAR ILEANA/LAZAR RADUAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 1052021-114317
74MACIUCA DOINITA/VERGINIAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 562021-114321
75MARGARIT PETRICAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 412021-114324
76MARIN ELENA-BIANCAAL. PARCULUI BL. G7 SC. A AP. 1032021-114325
77MOISE GHEORGHEAL. PARCULUI BL. G7 SC. A ET. 4 AP. 1132021-114336
78Munteanu Marcel pt. MUNTEANU ILEANAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 1042021-114340
79MUNTEANU MARCELAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 1042021-114341
80MUNTEANU VALENTINAL. PARCULUI NR. 7 BL. G7 SC. A AP. 1042021-114343
81NICULESCU VIORELAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 302021-114356
82NITA DANUT-GEORGIANAL. PARCULUI NR. 3 BL. B36 SC. B AP. 302021-114357
83NITU CATALINAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 1222021-114361
84OPREA MARIANA/IACOB TANASE/NICULAE FLORICA/IACOB MARIA NUTIAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 582021-114363
85PANAIT MADALIN FLORINAL. PARCULUI BL. G7 SC. A AP. 722021-114370
86PATRIANCA LEUAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A ET. 1 AP. 462021-114376
87PENCU TUDORITA MARIANAAL. PARCULUI BL. B36 SC. C ET. 3 AP. 542021-114381
88PETRE CLAUDIU IULIANAL. PARCULUI NR. 3 BL. B36 SC. A AP. 202021-114383
89PIRJOLEA FLORIAN/VASILICAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 652021-114388
90POPA GEORGETA/DOBREAL. PARCULUI NR. 1 BL. H1 SC. E AP. 992021-114391
91RUMBET RADUAL. PARCULUI BL. G7 SC. A AP. 772021-114414
92SCARLAT FLORIN/ANAAL. PARCULUI NR. 1 BL. H1 SC. E AP. 982021-114419
93SIMION ANISOARAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 942021-114422
94SIMION VASILEAL. PARCULUI NR. 3 BL. B36 SC. E AP. 912021-114425
95STAN MARIAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 72021-114430
96SURUGIU LENUTA IONELAAL. PARCULUI BL. G7 SC. A AP. 1182021-114445, 2021-114865
97URSACHE GEORGETAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 622021-114455
98VANCU IONAL. PARCULUI NR. 1 BL. H1 SC. E AP. 902021-114457
99VLAD ALINA NARCISAAL. PARCULUI BL. G7 SC. A ET. 1 AP. 472021-114461
100VLAD GEORGIANAAL. PARCULUI BL. G7 SC. A ET. 4 AP. 1092021-114463
101VLAD IONELAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 472021-114464, 2021-114866
102VLAD VASILEAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 432021-114467
103VLADESCU LUCICAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 792021-114468
104VOICU ALEXANDRA-VALENTINAAL. PARCULUI NR. 6 BL. G7 SC. A AP. 1082021-114469

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *