Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Listă titluri executorii

În temeiul prevederilor art. 47 alin. (4),(5) lit. b) și ale alin. (6) și (7) din Legea nr. 207/2015 privind Codul de procedură fiscală, cu modificările și completările ulterioare, comunicăm că au fost emise acte administrative fiscale pentru următorii contribuabili:

Nr. CrtNume prenumeAdresaNr. somatie/titlu executoriu/ PV insolvabil /  Instiintare poprire
1ALISTAR MARIUS-JANAL. SCOLII NR. 5 BL. L6 SC. C AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA109328/01.11.2022
2ARDELEANU GIGICAAL. SCOLII NR. 3 BL. L4 SC. C AP. 57, SLOBOZIA Jud IALOMITA109330/01.11.2022
3ALISTAR DENISAAL. SCOLII BL. L6 SC. C AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA109327/01.11.2022
4BORDEI CRISTIAN-IULIANAL. SCOLII NR. 1 BL. F10 SC. A AP. 20, SLOBOZIA Jud IALOMITA109332/01.11.2022
5BORDEI IULIANA-MAGDALENAAL. SCOLII BL. L4 SC. B AP. 40, SLOBOZIA Jud IALOMITA109333/01.11.2022
6COLACEL ION FLORINL. SCOLII NR. 7 BL. L6 SC. A AP. 15, SLOBOZIA Jud IALOMITA109337/01.11.2022
7DREZALIU MARIAN FLORIAN/DREZALIU OLESEAAL. SCOLII NR. 1 BL. F10 SC. B AP. 22, SLOBOZIA Jud IALOMITA109340/01.11.2022
8MIHALEA GICAAL. SCOLII NR. 5 BL. L6 SC. C AP. 20, SLOBOZIA Jud IALOMITA109352/01.11.2022
9MANGATA IORDACHEAL. SCOLII NR. 3 BL. L4 SC. B AP. 36, SLOBOZIA Jud IALOMITA109351/01.11.2022
10NICU CONSTANTIN/MARIAAL. SCOLII NR. 5 BL. L6 SC. C AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA109355/01.11.2022
11RADULESCU LUCRETIA/RADULESCU GEORGE IULIANAL. SCOLII NR. 1 BL. F10 SC. A AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA109358/01.11.2022
12RADU VASILEAL. SCOLII NR. 5 BL. L6 SC. B AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA109357/01.11.2022
13STELEA MIHAELAAL. SCOLII BL. L6 SC. C AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA109360/01.11.2022
14TARAS NEACSU/TARAS STANAAL. SCOLII BL. L4 SC. B ET. P AP. 22, SLOBOZIA Jud IALOMITA109361/01.11.2022
15TATARANU VASILEAL. SCOLII NR. 5 BL. L6 SC. B AP. 20, SLOBOZIA Jud IALOMITA109362/01.11.2022
16TINTA STEFANAL. SCOLII NR. 3 BL. L4 SC. C AP. 48, SLOBOZIA Jud IALOMITA109363/01.11.2022
17AXINTE MARIANAL. TRAIAN NR. 3 BL. G3 SC. A AP. 30, SLOBOZIA Jud IALOMITA105376/24.10.2022
18ALIMAN COSTEL/ALIMAN MARCELICA MIRELAAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. A AP. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA105372/24.10.2022
19ARDELEANU VALENTINAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. C AP. 59, SLOBOZIA Jud IALOMITA105374/24.10.2022
20BOLOZAN MARIANAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. D ET. 3 AP. 74, SLOBOZIA Jud IALOMITA105381/24.10.2022
21BOLOZAN FLORICA/ION/MARIANAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. D AP. 74, SLOBOZIA Jud IALOMITA105380/24.10.2022
22BELU STEFAN/ BELU GEORGETAAL. TRAIAN NR. 3 BL. G3 SC. A AP. 28, SLOBOZIA Jud IALOMITA105379/24.10.2022
23COCOS VASILE/STELASTR. TRAIAN NR. 34, SLOBOZIA Jud IALOMITA105390/24.10.2022
24BAJAN STEFAN/LILICAAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. C AP. 58, SLOBOZIA Jud IALOMITA105377/24.10.2022
25CURTEA CORNEL/LUCICASTR. TRAIAN NR. 28, SLOBOZIA Jud IALOMITA105394/24.10.2022
26DERMENDJIN IOSIFAL. TRAIAN NR. 1 BL. G4 SC. A AP. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA105399/24.10.2022
27DRANGOI NICOLAEAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. B AP. 27, SLOBOZIA Jud IALOMITA105401/24.10.2022
28DRAGOMAN CORNEL DANIELAL. TRAIAN BL. T4 SC. C AP. 51, SLOBOZIA Jud IALOMITA105400/24.10.2022
29ENE NICOLAEAL. TRAIAN BL. T4 SC. D AP. 66, SLOBOZIA Jud IALOMITA105402/24.10.2022
30FRUNZA FLORINAL. TRAIAN NR. 5 BL. G3 SC. A AP. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA105403/24.10.2022
31GONGU MARIANAAL. TRAIAN NR. 1 BL. G4 SC. A AP. 36, SLOBOZIA Jud IALOMITA105503/24.10.2022
32IANCULESCU IULIANA/IANCULESCU MARILENAAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. C AP. 59, SLOBOZIA Jud IALOMITA105408/24.10.2022
33IANCU BIANCA-IULIASTR. TRAIAN NR. 69, SLOBOZIA Jud IALOMITA105407/24.10.2022
34LUPSA DANIELA MARINAAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. C AP. 49, SLOBOZIA Jud IALOMITA105414/24.10.2022
35LAZAR LILIANAAL. TRAIAN NR. 3 BL. G3 SC. A AP. 21, SLOBOZIA Jud IALOMITA105412/24.10.2022
36LIMONA ALEXANDRUSTR. TRAIAN  NR. 53A105413/24.10.2022
37MIREA IONAL. TRAIAN NR. 3 BL. G3 SC. A AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA108678/31.10.2022
38MOCANASU IONUT GEORGIANAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. B AP. 37, SLOBOZIA Jud IALOMITA105422/24.10.2022
39MATEI NICOLAESTR. TRAIAN NR. 57, SLOBOZIA Jud IALOMITA105420/24.10.2022
40PRUSU GABRIEL-MARINELSTR. TRAIAN NR. 65, SLOBOZIA Jud IALOMITA105432/24.10.2022
41ROMAN LILIANA FLORENTINASTR. TRAIAN NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA105433/24.10.2022
42STOIAN LIVIUAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. C AP. 52, SLOBOZIA Jud IALOMITA105452/24.10.2022
43STANESCU ION-LILIANAL. TRAIAN NR. 1 BL. G4 SC. A AP. 42, SLOBOZIA Jud IALOMITA105449/24.10.2022
44SERBAN DANIELAL. TRAIAN NR. 1 BL. T4 SC. B AP. 26, SLOBOZIA Jud IALOMITA105505/24.10.2022
105437/24.10.2022
45SANDU GEORGIANA LUCIANAAL. TRAIAN BL. T4 SC. B AP. 27, SLOBOZIA Jud IALOMITA105434/24.10.2022
46SECIU SORIN ILIEAL. TRAIAN BL. T4 SC. B AP. 37, SLOBOZIA Jud IALOMITA105436/24.10.2022
47SIMA TOADERAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. A AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA105438/24.10.2022
48STANCA TEODOR/MARIASTR. TRAIAN  NR. 51105448/24.10.2022
49TRIFAN ANA FLORICA/ALEXANDRUAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. C AP. 57, SLOBOZIA Jud IALOMITA105455/24.10.2022
50TANASE PETRONELMARIANAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. A AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA105453/24.10.2022
51UNGUREANU VALENTIN DANIELAL. TRAIAN BL. G3 SC. A ET. 2 AP. 20, SLOBOZIA Jud IALOMITA105456/24.10.2022
52URSE CARMENAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. C AP. 41, SLOBOZIA Jud IALOMITA105457/24.10.2022
53USURELU IONELA/USURELU GHEORGHEAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. B ET. 4 AP. 37, SLOBOZIA Jud IALOMITA105458/24.10.2022
54VISAN IOANA /MANOLE TITIAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. C AP. 51, SLOBOZIA Jud IALOMITA105467/24.10.2022
55VASILE CONSTANTIN /VASILICAAL. TRAIAN NR. 1 BL. G4 SC. A AP. 44, SLOBOZIA Jud IALOMITA105459/24.10.2022
56VASILE CRISTIAN IONUTAL. TRAIAN NR. 1 BL. G4 SC. A AP. 44, SLOBOZIA Jud IALOMITA105460/24.10.2022
57VASILE PAUL DANIELAL. TRAIAN NR. 1 BL. G4 SC. A AP. 44, SLOBOZIA Jud IALOMITA105463/24.10.2022
58VASILE VERONICA MIHAELAAL. TRAIAN NR. 1 BL. G4 SC. A AP. 44, SLOBOZIA Jud IALOMITA105465/24.10.2022
59VOICU MARIAN MARELAL. TRAIAN NR. 1 BL. G4 SC. A AP. 45, SLOBOZIA Jud IALOMITA105468/24.10.2022
60VOICU VALENTIN/RODICAAL. TRAIAN NR. 2 BL. T4 SC. D AP. 73, SLOBOZIA Jud IALOMITA105469/24.10.2022
61VILCU ELENAAL. TRAIAN NR. 1 BL. G4 SC. A ET. 3 AP. 28, SLOBOZIA Jud IALOMITA105466/24.10.2022
62VASILE GHEORGHE/MARILENASTR. TRAIAN NR. 18BIS, SLOBOZIA Jud IALOMITA105462/24.10.2022
63BODEANU GICA/NAN MIHAELA ELENASTR. ULMULUI NR. 15, SLOBOZIA Jud IALOMITA105527/24.10.2022
64MUNTEANU STEFAN COSTIN/LARISA ISABELLASTR. ULMULUI NR. 10, SLOBOZIA JUD IALOMITA105529/24.10.2022
65MUSOIU STEFANSTR. ULMULUI NR. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA105530/24.10.2022
66SNEATINSCHI ALICE-MARIASTR. ULMULUI NR. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA105531/24.10.2022
67MOLDOVEANU MIHAIL LUCIAN/LIANA MIRELASTR. VIILOR NR. 3 BL. R1 SC. A AP. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA107590/27.10.2022
68TABARGIC GHEORGHESTR. VIILOR NR. 3 BL. R3 SC. A AP. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA107613/27.10.2022
69STRIMBEANU AUREL/VALENTINASTR. VIILOR NR. 5 BL. P2 SC. A AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA107612/27.10.2022
70NAE VERGILIASTR. VIILOR NR. 3 BL. R3 SC. A ET. 1 AP. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA107593/27.10.2022
71BUNEA ANDREEA-CRISTINASTR. VIILOR NR. 3 BL. R3 SC. A ET. 3 AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA107545/27.10.2022
72BURICESCU MARIASTR. VIILOR NR. 5 BL. P1 SC. A AP. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA107546/27.10.2022
73ZARNESCU GHEORGHESTR. VIILOR NR. 1 BL. S5 SC. A AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA107620/27.10.2022
74CRACIUN ION /CRACIUN LUMINITASTR. VIILOR NR. 5 BL. P5 SC. A AP. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA107556/27.10.2022
75DUMITRU ALBERT-ADRIANSTR. VIILOR NR. 3 BL. R2 SC. A ET. 4 AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA107566/27.10.2022
76DUMITRU ANGELA/DUMITRUSTR. VIILOR NR. 3 BL. R2 SC. A AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA107567/27.10.2022
77GOIDEA EMILIASTR. VIILOR BL. 5 SC. P3 ET. A AP. 3 15, SLOBOZIA Jud IALOMITA107575/27.10.2022
78COSTACHE STEFANSTR. VINATORI NR. 4 BL. 41 SC. B AP. 15, SLOBOZIA Jud IALOMITA107765/27.10.2022
79DRAGOMIR GHEORGHE-CIPRIANSTR. VINATORI BL. 38B SC. A AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA107768/27.10.2022
80LUNGU DOBRESTR. VINATORI NR. 6 BL. D3 SC. A AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA107772/27.10.2022
81MANASE SORIN NICOLAE/POPA ANA MARIA BOGDANASTR. VINATORI NR. 1 BL. 33 SC. A ET. 3 AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA107773/27.10.2022
82NEACSU ANDREI/NEACSU MARINA ALINASTR. VINATORI NR. 1 BL. 33(B2) SC. B ET. P AP. 1, SLOBOZIA Jud Ialomita107777/27.10.2022
83NEAGU CATALINASTR. VINATORI BL. 34 SC. B AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA107778/27.10.2022
84SIMA VALENTIN/MARIA-PARASCHIVASTR. VINATORI NR. 6 BL. D1 SC. A ET. 4 AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA107782/27.10.2022
85SIMA ILIE/FANICA-CERASELASTR. VINATORI NR. 6 BL. D1 SC. A AP. 8, SLOBOZIA Jud IALOMITA107781/27.10.2022
86ZAHARIA LAURENTIU-GABRIELSTR. VINATORI NR. 3 BL. 34 SC. A AP. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA107789/27.10.2022
87ZAHARIA IONELSTR. VINATORI NR. 3 BL. 34 SC. A ET. 4 AP. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA107788/27.10.2022
88CIOMIRTAN MIHAILSTR. VASILE ALECSANDRI NR. 15A, SLOBOZIA Jud IALOMITA107456/27.10.2022
89FETICA ECATERINASTR. VASILE ALECSANDRI NR. 2 BL. MB1 SC. C AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA10759/27.10.2022
90MUNTEANU ADRIAN- MARIANSTR. VASILE ALECSANDRI NR. 2 BL. MB1 SC. C AP. 3, SLOBOZIA Jud Ialomita107460/27.10.2022
91MUSTAFA GIGISTR. VASILE ALECSANDRI NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA107462/27.10.2022
92MUSTAFA CRISTINASTR. VASILE ALECSANDRI NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA107461/27.10.2022
93STEFAN COSTICA /MUSTAFA ELENASTR. VASILE ALECSANDRI NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA107463/27.10.2022
94STEFAN DORINASTR. VASILE ALECSANDRI NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA107465/27.10.2022
95CURTE MELENTINASTR. VASILE ALECSANDRI NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA107457/27.10.2022
96STEFAN MARIASTR. VASILE ALECSANDRI NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA107468/27.10.2022
97STEFAN FLORINSTR. VASILE ALECSANDRI NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA107466/27.10.2022
98STEFAN GABRIELSTR. VASILE ALECSANDRI NR. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA107467/27.10.2022
99ANTON ELENASTR. VECHEA MATCA NR. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA107485/27.10.2022
100ROSCA DORU/ROSCA RODICA VIRGINIASTR. VECHEA MATCA NR. 19, SLOBOZIA Jud IALOMITA107493/27.10.2022
101BRACAU CATALINSTR. VIITOR NR. 61 AP. 22, SLOBOZIA Jud IALOMITA107707/27.10.2022
102STOICA MIHAELA-ELENASTR. VIITOR NR. 29, SLOBOZIA Jud IALOMITA107730/27.10.2022
103ROMAN FLORIAN/GABRIELASTR. VIITOR NR. 13A, SLOBOZIA Jud IALOMITA107728/27.10.2022
104CALUTA IONSTR. VIITOR NR. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA107708/27.10.2022
105CALUTA STEFAN/CALUTA VIORICASTR. VIITOR NR. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA107709/27.10.2022
106BARBU ADRIANSTR. VIITOR NR. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA107704/27.10.2022
107MUREA PAUL-STERIANSTR. VIITOR NR. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA107725/27.10.2022
108SALIR DORELSTR. VIITOR NR. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA107729/27.10.2022
109DEDE GOKHANSTR. WALTER MARACINEANU NR. 44, SLOBOZIA Jud IALOMITA107879/27.10.2022
110DEDE IONELA/DEDE GOKHANSTR. WALTER MARACINEANU NR. 44, SLOBOZIA Jud IALOMITA107797/27.10.2022
107880/27.10.2022
111GAMANJI TATIANA/VASILITA VALERIUSTR. WALTER MARACINEANU NR. 43, SLOBOZIA Jud IALOMITA107881/27.10.2022
112PACALA DANIEL VASILICASTR. WALTER MARACINEANU NR. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA107882/27.10.2022
113VASILITA VALERIUSTR. WALTER MARACINEANU NR. 43, SLOBOZIA Jud IALOMITA107883/27.10.2022

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *