Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Listă titluri executorii

In temeiul Legii 252/2022  pentru modificarea Legii nr. 227/2015 privind Codul fiscal, comunicăm că au fost emise acte administrative fiscale pentru următorii contribuabili:

Nr.crt.Nume prenumeAdresaNr.act/ Data act
1ANASTASE FRUSINASTR. LACULUI NR. 7 BL. U17 SC. A AP. 26, SLOBOZIA Jud IALOMITA106298/2022
2ANGHELACHE CRISTIAN COSMIN/MARINELASTR. INDEPENDENTEI NR. 51, SLOBOZIA Jud IALOMITA106387/2022
3BALA CATALIN DUMITRUBD. MATEI BASARAB NR. 38 BL. 29 SC. C AP. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA106354/2022
4BENGESCU MIHAIBD. MATEI BASARAB NR. 66 BL. H SC. A AP. 15, SLOBOZIA Jud IALOMITA106448/2022
5BERBECE SIMONA CRISTINAAL. FIZICIENILOR NR. 8 BL. 3D SC. 1 ET. 2 AP. 12, SECTOR 3 BUCURESTI106414/2022
6BOTA ALIN FLORENTINDRUMUL GURA CALITEI NR. 4-32 BL. 3 SC. A ET. 2 AP. 29, SECTOR 3 BUCURESTI106363/2022
7BRATU MIHAI/MARANDASTR. BANU MARACINE BL. E14 SC. A ET. 1 AP. 6, Mun. CURTEA DE ARGES Jud ARGES106323/2022
8BUNEA NICULAESTR. VIILOR NR. 3 BL. R3 SC. A AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA106405/2022
9CIOBAN MARIAN CATALINBD. UNIRII NR. 22 BL. U1 SC. A AP. 36, SLOBOZIA Jud IALOMITA106292/2022
10COJOCARU GHE. MARIABD. CHIMIEI BL. D2 SC. B AP. 22, SLOBOZIA Jud IALOMITA106317/2022
11COSTACHE GEORGIAN LUCIANSTR. DOMNITA BALASA  NR. 46106360/2022
12CRETU SPIRUBD. MATEI BASARAB NR. 101 BL. MB20 SC. E AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA106429/2022
13DIACONU ADRIAN/DIACONU OTILIASTR. MIRON COSTIN NR. 5 BL. 18B SC. A AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA106451/2022
14DINU CONSTANTINSTR. GEORGE COSBUC NR. 30A, SLOBOZIA Jud IALOMITA106347/2022
15DRAGOMIR ADRIANSTR. MIHAI EMINESCU NR. 1 BL. 25 SC. A AP. 17, SLOBOZIA Jud IALOMITA106315/2022
16DRAGOMIR LUCRETIASTR. TRAIAN NR. 67, SLOBOZIA Jud IALOMITA106394/2022
17DUMITRASCU VICTOR/BARASCU ALEXANDRUSTR. DOMNITA BALASA NR. 11 BL. U3 SC. A AP. 21, SLOBOZIA Jud IALOMITA106320/2022
18DUMITRESCU ANGHELSTR. IALOMITEI  NR. 4106285/2022
19DUMITRESCU VALENTINA-DANIELA/ DUMITRESCU SEBASTIAN CATALINBD. COSMINULUI NR. 10 BL. BN5 SC. A ET. 3 AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA106380/2022
20ENE DAN/GABRIELABD. MATEI BASARAB NR. 29 BL. I8 SC. A AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA106368/2022
21GHERMAN PAUL TIBERIUSTR. MIRCEA CEL BATRIN BL. 14 SC. A AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA106328/2022
22GOIDEA EMILSTR. VIILOR NR. 5 BL. P3 SC. A AP. 15, SLOBOZIA Jud IALOMITA106401/2022
23GRADEA NICULINA MARIANAAL. BAII NR. 3 BL. S2 SC. A AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA106288/2022
24GURLEA MARIAN/NELAAL. BAII NR. 6 BL. P3 SC. A AP. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA106381/2022
25HOMEUCA ARGENTINASTR. PINULUI NR. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA106333/2022
26IANCU ELENA CRISTINASTR. VIILOR NR. 74, SLOBOZIA Jud IALOMITA106424/2022
27IANCU MARIANA ALINA/IANCU LUCIANSTR. PESCARUSI NR. 121, Mun CALARASI Jud CALARASI106434/2022
28INTREPRINDERE FAMILIALA GABRIEL VASILESCU ANTONAL. COSMINULUI NR. 2, SLOBOZIA Jud IALOMITA106389/2022
29IOFCIU ELIZACALEA VITAN NR. 25C BL. C1 SC. 2 AP. 45, SECTOR 3 BUCURESTI106356/2022
30IONITA DANUT VIOREL/ELIZABD. MATEI BASARAB NR. 42 BL. 31 SC. D AP. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA106361/2022
31IORDACHE DRAGOSSTR. MITROPOLITUL IOSIF NR. 55 AP. 1, SECTOR 4 BUCURESTI106358/2022
32IVANESCU VALENTIN/IVANESCU IRINABD. MATEI BASARAB NR. 101 BL. MB20 SC. E AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA106428/2022
33LAZAR LIVIUBD. UNIRII NR. 10 BL. G1 ET. 1 AP. 4, Mun FOCSANI JUD VRANCEA106327/2022
34LEMBER FLOAREA/AL. NORDULUI NR. 7 BL. V5/2 SC. A ET. 4 AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA106456/2022
35MALAMA DANIEL- DUMITRUSTR. STEJARULUI NR. 30-32, SLOBOZIA Jud IALOMITA106369/2022
36MANOLACHE DAVID NICUSOR – A.F.BD. MATEI BASARAB NR. 51 BL. L3 AP. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA106392/2022
37MANOLACHE IOAN/MANOLACHE AURICASOS. SUDULUI NR. 3, SLOBOZIA Jud IALOMITA106341/2022
38MIHAILESCU LUCIANSTR. BC V2S08, MARSHALL ROAD ABBOTSFORD  CANADA106374/2022
39MILITARU RAZVAN TEODOR/MILITARU MIRELABD. UNIRII NR. 13 BL. U18 SC. C ET. P AP. 42, SLOBOZIA Jud IALOMITA106412/2022
40MISAILA MIHAI-IULIANSTR. BELVEDERE NR. 3, Oras PREDEAL Jud BRASOV106385/2022
41MOCIONIU ADRIAN – NICOLAE / CARMENSTR. MIHAI VITEAZU NR. 4 BL. MV2 SC. A AP. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA106423/2022
42MUSAT EMIL/GABRIELA IOANABD. COSMINULUI NR. 8 BL. I4 SC. A AP. 14, SLOBOZIA Jud IALOMITA106453/2022
43NAE ELIZASOS. SUDULUI NR. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA106343/2022
44NEAGU VICTORIA/NEAGU STEFANITA/NEAGU COSTINELASOS. NORDULUI NR. 6B, SLOBOZIA Jud IALOMITA106299/2022
45OBREJAN CRISTIAN/OBREJAN MARIASTR. PLOPULUI NR. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA106415/2022
46PARASCHIV ROXANA/GABRIELSTR. ARDEALULUI NR. 2 BL. 2 SC. C AP. 4, SLOBOZIA Jud IALOMITA106319/2022
47PARVESCU GRIGORE/IONELASTR. VIILOR NR. 44A, SLOBOZIA Jud IALOMITA106326/2022
48PETRE MARIANABD. CHIMIEI NR. 5 BL. C3 SC. A AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA106379/2022
49POPA MIHAI EUSEBIO/ POPA CAMELIABD. MATEI BASARAB NR. 48 BL. A2E SC. A AP. 9, SLOBOZIA Jud IALOMITA106294/2022
50PRODAN SILVIUBD. MATEI BASARAB NR. 51 BL. L1 SC. A AP. 12, SLOBOZIA Jud IALOMITA106376/2022
51PUCHEANU STEFAN/MILICASTR. DIMITRIE CANTEMIR NR. 7, SLOBOZIA Jud IALOMITA106416/2022
52RADU ANDREIABD. COSMINULUI BL. 160 SC. A AP. 13, SLOBOZIA Jud IALOMITA106402/2022
53RADULESCU IOANA STELIANABD. MATEI BASARAB NR. 27 BL. 160 SC. D ET. 1 AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA106452/2022
54RAICU VASILE/CORINA-LIVIASTR. NISIPURI NR. 3 BL. 46 SC. B ET. 3 AP. 16, SLOBOZIA Jud IALOMITA106399/2022
55ROSCA NICOLAE/MARINELABD. MATEI BASARAB NR. 77 BL. MB6 SC. C AP. 11, SLOBOZIA Jud IALOMITA106433/2022
56RUSE CONSTANTIN ILIESOS. BUCURESTI CONSTANTA (DN 2A) NR. 24, SLOBOZIA Jud IALOMITA106342/2022
57SCIRTOCEA ELENASTR. DIMITRIE CANTEMIR  NR. 14106336/2022
58SIMA OANA ANAMARIASOS. NORDULUI NR. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA106408/2022
59SOFRONESCU STEFANBD. COSMINULUI NR. 7 BL. C4 SC. B ET. 4 AP. 18, SLOBOZIA Jud IALOMITA106372/2022
60STANCU CRISTINA/STANCIU LILIANA/STANCU ANDREEA/STANCU DIANA MARIABD. COSMINULUI NR. 10 BL. BN5 SC. A AP. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA106378/2022
61STANESCU DUMITRU/DORINASTR. DOROBANTI NR. 34 BL. 66A SC. A AP. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA106435/2022
62TASU AURICA/TASU IONSTR. GHEORGHE DOJA NR. 6, SLOBOZIA Jud IALOMITA106303/2022
63TENIS CON STEFAN CONSTANTIN INTREPRINDERRE FAMILIALASTR. C.D. GHEREA NR. 1, SLOBOZIA Jud IALOMITA106302/2022
64TOMA MARIA PETRICA/TOMA FLORINSTR. DIMITRIE CANTEMIR NR. 49, SLOBOZIA Jud IALOMITA106365/2022
65TUDOR FLORENTINA GENEZASTR. GARII NR. 28106382/2022
66URITU DANIEL/URITU IONELA ANCUTASTR. SF.AGNES NR. 22C BL. VILA1, Oras POPESTI-LEORDENI JUD ILFOV106457/2022
67VASILOIU FANELSTR. PACII BL. 25 SC. B AP. 5, SLOBOZIA Jud IALOMITA106350/2022
68VINTILA MARIANA/DRAGHICI VASILEBD. UNIRII NR. 13 BL. U18 SC. C AP. 43, SLOBOZIA Jud IALOMITA106310/2022
69ZAHARIA DUMITRU/ANY-DANIELASTR. MIHAIL SADOVEANU NR. 9 BL. B42 SC. B AP. 12, SLOBOZIA Jud Ialomita106348/2022
70ZAINEA FLORENTINSTR. CUZA VODA BL. 14 SC. B AP. 10, SLOBOZIA Jud IALOMITA106386/2022

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *